Talsu pusē dzīvojošie sit pie trauksmes zvana – no ciemiem pazūd pēdējie veikali

Mundigciema iedzīvotāji rokas vien noplāta. Jau gandrīz divus gadus ciemā nav veikalu un nevar nopirkt ne pārtiku, ne sadzīvē nepieciešamo.

Atpakaļ uz rakstu

16 komentāri

 • Guna

  Guna

  Pašvaldībām mēdz būt tukšas telpas centrā lai izīrē pa lēto .
 • Harijs

  Harijs

  3 kilometri lr nu ļoti liels attālums. Jūs prātā jukuši galīgi!
 • Novērotājs

  Novērotājs

  Un ne tikai nodokļi. Vēl jau PVD, Ugunsdrošība, atkritumi un vēl en-tās klaušas.
 • Es

  Es

  Ik otro dienu pie daudzstāvenem vietējie stāv un gaida autoveikalus ar gaļu, zivim, piena produktiem utt.
 • Velosipēdists

  Velosipēdists

  Nopietni??!! Ej ar kājām vai brauc ar riteni! Veikals sasniedzams un vēl veselīgs dzīvesveids piekopts. Slinkums ne problēma.
  • spriidiic

   spriidiic

   Doma laba , tikai derīga apm. pusgadu , pārējā laikāir tumš , slidens , sniegs un lietus .
 • Viktors

  Viktors

  Tā viņš, sestdienās lauku cilvēki lielveikalos sapērk pilnus ratus ar produktiem, jo loģiski, cenas ir mazākas. Līdz ar to uzturēt vietējo veikaliņu, ja pērk tik steidzamos gadījumos kādus sīkumus, nav iespējams. Žēl cilvēciņu kuriem nav iespējas ar auto tik uz pilsētām. Tiem ir bēdīgi.
 • Batjka

  Batjka

  Ko sūdzēties ākstu bārs,taisīet vaļā paši veikalu.Nav vairs PSRS laiki,ka kāds turēs nepelnošu uzņēmumu.Stulbeņi.
 • Artūrs Malta, VLT Valdes loceklis

  Artūrs Malta, VLT Valdes loceklis

  Jāparakstās par Saeimas atlaišanu!
  Nekavējoties!
  Biedrība ”VARU LATVIJAS TAUTAI”(VLT) ir reģistrēta Centrālā vēlēšanu komisijā (CVK) kā iniciatīvas grupa parakstu vākšanai par 13. Saeimas atsaukšanu.
  Krišjāņa Kariņa valdība pandēmijas laikā ir paņēmusi kredītus 4,7 miljardu eiro apmērā. Jūnija mēnesī Valdība paņēma vēl kredītu 10,2 miljardi, kas palielinās Kredīta procentus līdz 6 miljoniem dienā!
  Saeimas deputāti ignorē Satversmi un savu doto zvērestu! Ko darīt?

  īdz 1Līdz 14.11.2020 ir termiņš, kad beidzas parakstīšanā!

  Uz 12 oktobri elektroniski ir parakstījušies 48 092 vēlētāji! Cik daudz vēlētāju ir parakstījušies pie notāra un Pašvaldībās, tas ir Valsts noslēpums! Tik maz nevar būt, kad 86% iedzīvotāji, kas dzīvo zem iztikas minimuma, nevēlās uzlabot savus dzīves apstākļus?! Samazināt nodokļus, kas nemitīgi aug!

  Sekojot parakstu vākšanas gaitai portālā latvija.lv, ka no šā gada 06.02. naktī uz 07.02 bija samazinājies parakstu skaits par 45 vēlētājiem.
  Par to nekavējoties informējām CVK. 10.02. mēģinājām noskaidrot CVK patieso vēlētāju skaitu, kas parakstījušies par Saeimas atsaukšanu. Pēc CVK sekretāra Ritvaru Eglāja teiktā atklājās, ka Saraksta par elektroniskiem parakstiem nav, pašvaldībās parakstījušies tikai 130 cilvēki, bet pie notāra nav neviens. Vēlējamies pārbaudīt vai 2019.decembrī veiktie paraksti ir uzskaitīti? Atklājās, ka tie, kas bija atsūtījuši uz mūsu biroju savus paraksta apliecinājumus pašvaldībās un pie notāriem nav uzskaitīti. Kā tas var būt? Atbildi no CVK nesaņēmām. Ir Parakstu Vākšanas Sistēma (PVS), kuras radīšanai iztērēti 3,8 miljoni eiro, nedarbojas! Lai noskaidrotu patiesību, 2020.gada 13.februārī mēs iesniedzām Latvijas Valsts policijas priekšniekam, Rīgā, Iesniegumu “Par krimināllietas ierosināšanu sakarā ar parakstu vākšanas traucēšanu“, lai varētu noskaidrot patieso stāvokli. Atbildi Likuma noteiktā laikā nesaņēmām. Sākās neskaitāmas sarakstes, bet atbildi pēc būtības neesam saņēmuši līdz šai dienai! Mūs uztrauc Valsts drošības dienesta (VDD) priekšnieka vietnieka A.Rapiņa atbilde! Atbildi saņēmām 05.08.2020, kas pēc būtības ir formāla, neobjektīva un melīga. A.Rapiņš raksta: … Informācijas pārbaudes laikā no CVK tika lūgts sniegt informāciju, vai iesnieguma pielikumā pievienotie personu apliecinājumi tika iekļauti sarakstā par 13. Saeimas atsaukšanu, … No CVK atbildes izriet, ka personu parakstīšanās fakti reģistrēti žurnālā un noformēti korekti“. Ko te var piebilst? Tāds ir VDD! No VDD atbildes var secināt, ka viņi neievēro Satversmi un likumu „Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu“.
  Dārgie Vēlētāji! Lūdzam nekavējoties pārbaudiet vai Jūsu paraksts ir reģistrēts žurnālā un noformēts korekti. Lūdzu informējiet mūs, jo mēs vēlamies pārbaudīt, lai atsauktu Saeimu un pārtrauktu maksāt augļotājiem-kreditoriem 6 miljonus dienā! Daudzi vēlētāji domā, ka ir parakstījies, bet CVK Jūs neesat uzskaitīti!
  Šāds CVK un VDD darbs priecē valdošo kliķi, kas cer noturēties pie varas uz Valsts rēķina enerģiski ņemot kredītus, pārkāpjot Latvijas Valsts pamatlikumu Satversmi!
  Viens likums – viena taisnība visiem!
  Biedrības „VLT“ valdes loceklis Artūrs Malta tel. : 26347783
 • Artūrs Malta, VLT Valdes loceklis

  Artūrs Malta, VLT Valdes loceklis

  Kur tad ir Jūsu pagasta lauksaimniecības biedrība, kas no 1936. gada bija Lauksaimniecības Kameras nodaļā. Kurā pagastā bija Mundiciems?
  Ir jāatjauno Latvijas Valsts iekārta!
  Lai to izdarītu, ir jāparakstās par Saeimas atsaukšanu!!!
 • Ko nu

  Ko nu

  Pašvaldība reizi nedēļā var nodrošināt iedzīvotājus ar transportu un aizvest uz Talsiem. Kāpēc tik noplata rokas. Pašvaldības ir domātas iedzīvotāju dzīves kvalitātes nodrošināšanai.
  • Šuriks

   Šuriks

   Nekas nav jāorganizē.Ciematā katru nedē!u brauc autoveikals,zivis,gaļa,saimniecībaspreces,saldējums.Jā alhokols gan nav,tas jāpasūta ar taksometru iznāk dārgi.Un atrada cilvēkus kuriem prasīt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!