Talsu domes deputāti līksmo oficiālā vizītē Gruzijā, kāds ir talsinieku ieguvums? 

Novembra sākumā četri Talsu novada domes deputāti devās oficiālā vizītē uz Gruziju, Talsu novada sadraudzības pilsētu Telavi. Domes priekšsēdētājs Dainis Karols un viņa pirmais vietnieks Ģirts Kalnbirze komandējumā devās par pašvaldības līdzekļiem. Raidījumam “Bez Tabu” ziņo, ka pēc brauciena vietvaras pārstāvji nav centušies informēt talsiniekus par to, kāds bijis komandējuma mērķis un cik īsti tas izmaksājis. 

Atpakaļ uz rakstu

35 komentāri

 • Zoro.
 • Novadnieks

  Novadnieks

  Un? Kāda jēga no šī sižeta un ambrāžas? Man gluži vienalga vai bija balle vai nebija. Kad viņi brauc ciemos uz Talsiem vai mūsu bērni brauc pie viņiem uz sporta mačiem, tad gan mums patīk. Tas ir tikai normāli ka pēc visam oficiālām lietām ir neoficiāla pasēdēšana, vēl jo vairāk Gruzijā. Opozīcija paliek smieklīga - ja nav ko teikt, labāk paklusēt
  • Arī novadnieks

   Arī novadnieks

   Un kāda jēga no šādiem apmaiņas braucieniem iedzīvotājiem?
  • vietējais talsinieks

   vietējais talsinieks

   Pilnībā piekrītu, ka šādiem braucieniem jābūt, un izklaide vakara daļā ir tikai normāli. Tie, kas te "cepās"par šādiem braucieniem, ir tālu no realitātes un neko nesaprot no tā. Vienīgais "darvas piliens"ir opozīcijas deputāte, Ilva Norenberga, kurai gan dikti gribējās izspīdēt, jo redz, Zelderīts jau ar nebrauca, un visticamāk, neviens pat līdzi neuzaicināja. Tādēļ jau tāda "šūme" tiek pacelta... Bet kad pats Zelderīts tērēja pa labi un pa kreisi talsinieku naudu saviem jurista pakalpojumiem (500 EUR par 1 h) tad gan tas bija pareizi.... Pakaļa piesvila ātri! Un ticiet man, mazie Talsu basketbolisti un mūsu pašdarbinieki būs tikai ieguvēji, kuri nežēlo savu laiku un arī naudu mēģinājumiem un gatavošanās uz koncertiem.
  • Tā jau

   Tā jau

   reklāma Gluzdai. Pilnu facebook piebļāva, ka pati par biļeti maksā, tagad vajadzēja vēl televīzijā atzīmēties
 • Rinalds Kalnins
 • Kaspars Ruzaitis
 • Anete no Talsiem

  Anete no Talsiem

  Nesaprotu kas tur cits ne jau vini pa dienu tur dzerstijas un tuseja nosauciet 1 cilvėku kurš neizklaidejas vakaros ?! Un ja kas gruzīñi ir tāda tsuta kura uzsauc vienmer vini ir loti labestigi tapec es saubos ka vini iztereja kadu centu par alkoholu !
 • Talsinieks

  Talsinieks

  Kāds stulbums.... Nu nezin ko vēl opozīcija izdomās. Pretīgi šo visu skatīties pa TV! Mums ir daudz sadraudzības pilsētas, un tas ir ļoti labi! Mūs zina un pazīst lielajā pasaulē. Baiga nauda nu iztērēta, iedomājieties 900 EUR.... Ka Ušakovs miljonus izklakarē, to neviens neredz!
  • Ridzinieks

   Ridzinieks

   Tieahaam. Atradusi par ko cepties.. normali Gruziino sagaidija!
   Paskataties kas notiek Riiigaa... Luuk tur ZOOG! :(
 • LK

  LK

  Kāpēc Bez Tabu izgriež dažus teikumus? Atceros ko teicu, bet lielāko daļu izgriezāt.
  • ....

   ....

   Skumji ,ka Bez Tabu iezgriež daudzus teikumus, kas viņiem nepatīk ,bet ar viltu izvelk ,ko grib dzirdēt paši. Tad vajag visu rādīt, nevis vienu teikumu. Kur nu, lai tagad vēršos? Ko jūs Bez Tabu varat atbildēt????

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!