“Tālāk es netikšu!” Būvdarbu dēļ Salacgrīvas iedzīvotāji spiesti brist cauri dubļiem

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

2 komentāri

Tīruma ielas iedzīvotāji Salacgrīvā spiesti ikdienā brist cauri dubļu vannām, blakus teritorijā notiekošo būvdarbu dēļ. Pilsētā plānots izbūvēt jaunu ģimenes parku, kas cilvēkus iepriecina, tomēr vietējie ir pārliecināti, ka pašvaldībai primāri jāsāk domāt par ceļa sakārtošanu.

Salacgrīvieši pa ausu galam dzirdējuši, ka parku plānots izbūvēt vien nākamās piecgades laikā. Tāpat vietējie noskaidrojuši, ka ideja par jaunu parku radusies jau pirms septiņiem gadiem. Ņemot vērā, ka tik ilgā laika periodā plāns nav realizēts, šobrīd Salacgrīvas iedzīvotājiem nav ticība, ka parks tiks pabeigts.

Anete
Salacgrīvas iedzīvotāja

Varbūt pilsētas doma ir visu oficiāli uztaisījusi, ka viņi šeit var taisīt parku, bet reāli ir tā, ka viņi šeit grūž ārā savus krāmus un mēslus.

Blakus objektam dzīvojošie pamanījuši, ka kravas mašīnas regulāri atved un izmet dažādus būvgružus. Vietējie jau smīn, ka visdrīzāk parka vietā, teritorijā ierīkos Salacgrīvas Getliņus. Salacgrīvas novada pašvaldība autoceļa būvdarbus plāno pabeigt nākamā gada vasarā, savukārt, runāt par atpūtas vietas nodošanu ekspluatācijā vēl esot pāragri.

Kristaps Ēdolfs
Salacgrīvas novada pašvaldības pārstāvis

Šobrīd tur notiek projektēšanas darbi. Tur nav bīstamie būvgruži. Būvgruži tur tiek novietoti tikai uz laiku. Uz būvdarbu izpildes laiku tur tiek novietoti betona grodi. Mēs attiecīgi izvērtēsim, vai varam tos izmantot. Pārējos būvgružus ir doma otrreizēji pārstrādāt.

Šobrīd pašvaldība jau uzrunājusi uzņēmējus, kuriem lūgts attīrīt Tīruma ielas virsu, lai atvieglotu pārvietošanās iespējas.