Taksometru netīrais bizness: izstrādāta viltīga klientu zagšanas shēma

Taksometru kompānijas cīņā par klientiem veido maldinošas interneta vietnes, kurās uzdodas par konkurentiem, brīdina firmā, kuras zīmols tiek izmantots negodprātīgi.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Taksists

  Taksists

  ps. TA, remonts,apdrošināšana/taxi 4-reiz lielāka/,nodoklis u.t.t. Nav žēl ukraiņu''pandu''. Tā jau sapisa visu LV tirgu. ''tuda im i doroga''.
 • Taksists

  Taksists

  16g. strādāju. Rīgas dome ir noteikusi tarifus!!! Nevar uzturēt auto braucot par kaut kādiem 36 c. kilometrā. Saprotu,klientam vajag lētāk! RD tarifs 2.13 nolīgšna. 0.71km,0,14min. Var nodoklim salasīt. Tiem,kuri domā, ka taxi vadītāji pelna tūkstošus. Sarakstiet visus/smaržiņu,putekļsūcēju,logu šķ.,mazg.,riepas,eļļas m., u.c./izdevumus par 100 000km., pēc 200 000km. Tad sapratīsiet- šodien LV ir vienīgā vieta pasaulē, kur taxi ir braukt lētāk,nekā ar savu auto. Cerams tas drīz beigsies.
 • SO.

  SO.

  Par nelikumībām Rigas takšu biznesā runā jau sen, ir bijuši pat speciāli TV raidījumi, viss notiek pašā galvaspilsētas centrā, bet neko neredz ne VID,ne RD,ne KNAB.Pat Valsts valodas centrs, kas dzelzcela stacijās BLAKUS vai ZEM valsts valodas uzrakstiem ierauga tekstus citās valodās, te neredz neko nelikumigu(ieskatījos sižeta fotogalerijā).
 • Extra

  Extra

  Neredzu nekadu krapniecibu,ja nevari patentet savu precu zimi un domena vardu,tad tas ir brivi pieejams citiem tirgus speletajiem. Panda pati vainiga,ka sadi rikojas,nav ko raudat tagad.....
 • Mmmm

  Mmmm

  Kāda man starpība kādus nodokļus viņi maksā, galvenais lētāks brauciens,šajā valstī visu nodokļus maksā tikai muļķi
 • Olita Niedrite

  Olita Niedrite

  Kā demonokrātijas iekārtā var būt godīgs bizness?! Protams visi krāpjas...
 • Mmmm

  Mmmm

  "Panda" - pati ļoti negodprātīga kaktu kompānija, krāpjas ar shēmām, kas "šķēles naglai" pat sapņos nerādās.
  Pati panda brauc un zog klientus, pilsētās kur nav noformēta licence un kartiņas, kā piem., Jelgava, Jūrmala, Sigulda utt... pret pašu pandu tiek gatavoti iesniegumi par pārkāpumiem un cerēsim ka drīzumā šī negodprātīgā kompānija, daļēji tiks izskausta.
  Reāli panda ir latvijas kauns un negods, kas sačakarējusi visu taksometru biznesu, Rīgā krāpjoties ar nodokļiem.
  Diez kapēc tikai jācieš pārējiem Latvijas taksometru vadītājiem, dēļ šādiem mahinātoriem.
 • Laura

  Laura

  Ja nevar iegūt klientus ar labu, jāķeras pie negodprātīgām metodēm! Taču, manuprāt, tādējādi tiek zaudēti vēl vairāk klienti, jo kurš gan grib izmantot šādas kompānijas pakalpojumus, kura krāpjas? Katrā ziņā es ar šādu taxi tiešām nebrauktu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!