43 komentāri

Sestdien, 9. septembrī, paralēli “Baltās nakts” pasākumiem pilsētā, tūristi no Lielbritānijas uzrīkoja savu masveida “tusiņu” Vecrīgā! Lai apturētu britu tūristus, kuri alkohola reibumā mēģinājuši atrisināt izveidojušās nesaskaņas, tika izsaukta Rīgas pašvaldības policija!

Netālu no Latvijas 1. rokkafejnīcas Mārstaļu ielā Lielbritānijas tūristi izpaudušies uz pilnu klapi un savā starpā uzrīkojuši masveida kautiņu, kas aculiecinieku acīm vairāk izskatījās pēc kara cienīgas ainas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā uz notikuma vietu atbrauca trīs Rīgas pašvaldības policijas automašīnas un viena Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta automašīna! Divi Lielbritānijas tūristi nogādāti policijā!

Toms Sadovskis

Toms Sadovskis
Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis

Sestdienas naktī Rīgas pašvaldības policijas darbinieki aizturēja divus Lielbritānijas tūristus, kuri sadumpojās pret citiem britu tūristiem.

Aculiecinieki pauž, ka Lielbritānijas tūristi, ierodoties pašvaldības policijai, nav likušies mierā un savu spēku izmantojuši arī pret likumsargiem.

Kā zināms, britu tūristi ne pirmo reizi Vecrīgā veic huligāniskas vai vandaliskas darbības!

TOP komentāri

 • Dainis Rēpiņš
  +20 +19 -1

  Dainis Rēpiņš

  Tā britu uzvedība ir bezkaunības kalngals...jāpieņem lielāki sodi...10×lielāki tad šādi atpūtnieki aizbraucot uz savām mājām un pastāstot ka šeit ir stingra kārtība vairs negribēs šeit braukt un bardaku taisīt un savādāk nekā jo tie atsaldētie liela daļa narkomāni savădāk nesapratīs....kārtìgs sods 1000-2000 un būs kārtība un naudiņa valsts kassē👍
 • Zita Jacinta Doniņa
  +16 +15 -1

  Zita Jacinta Doniņa

  Ja Uk kaut kas tāds notiktu,tad šīm personām pēc tam būtu liegts iebraukt Anglijā. Varbūt arī LV derētu tādu likumu pieņemt ;)
 • Kaspars Kārkliņš
  +8 +8 0

  Kaspars Kārkliņš

  Julians Mjankovs cilvēktiesības ir cilvēkiem. Neviss visādiem vandāļiem,zagļiem un citiem atkritumiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl