“Tā tērē nodokļu maksātāju naudu!” Ziņo par Krustpils novada domnieces un skolas direktores pārkāpumiem

Iedzīvotājs ziņo, ka Krustpils novada domes deputāte un Krustpils pamatskolas direktore, izmantojot skolas autobusu privātām vajadzībām un mācību iestādē, esot nodarbinājusi personu, kura realitātē nemaz neveic darba pienākumus. Vai pārmetumi ir pamatoti? “Bez Tabu” lūdz skaidrojumu konkrētajai amatpersonai un pašvaldības vadībai.

Atpakaļ uz rakstu

36 komentāri

 • Ainis

  Ainis

  Netaisos nevienu aiztâvèt...bet klaču vecenes,kuras tagad Ozoliņa kungu apruná...
  Vélreiz gribu atgádinât,tagad neiet runa par privátajâm personám...bet valsts darba strádájośo amatpersonu...Viju...
  Nevis tagad spriedísim cik kurś kuram uzkâpis reizes virsú...
  Tâ vien śkiet ka Jums kundzes śkrobis,ka viņś Jums neuzkâpa un oa 5bèrni neuztaisíja....
  Tâpéc savus caurumus aiztaisiet un pietiks muldèt...
 • Kūkas

  Kūkas

  Man derdzas tas Ozoliņš, riebīgs cilvēks. Vienreiz jau bija Bez tabu izsaucis, tad arī apvainoja skolas darbiniekus dēla draudziņa piekaušanā. Kad bija precējies, satikās ar vairākām sievietēm vienlaicīgi un pēc tam visos sīkumos visas nianses atstāstīja mājās sievai. Nu slims viņš ir! Tagad atrada vienu cilvēku un izseko! Kuram normālam cilvēkam ienāktu prātā tāda ņemšanās?
 • Vita

  Vita

  Šausmas. Riebjas skatīties ka cilvēkiem jau jumts brauc ar to bez Tabu un internetu. Divi cilvēki sava starpā kaut ko nesadala.. telefons roka un bez tabu jau skrien. Dzivesbiedri ne dzivesbiedri - cilvēkiem vairs nevar būt privātās dzīves. Nu un ja aizveda tas mēbeles - kaut kas notika? Piesējās skolas direktorei.. deputātiem tā sietos klaat.. tā jau cilvēki kapeikas saņem vēl pa internetu vaardu apmelno.. pretīgi skatities..
 • Mihaels

  Mihaels

  Lai sudzmanis izstāsta tautai cik iztirgojis nelegālo alkoholu un cigaretes ,cik daudz izgriezis nelegāli mežu , tā gan būtu. Godiga cilveka riciba tagad te tēlo pareizo...un vēl ntas afēras ko dara šodien...
  • Terozaurs

   Terozaurs

   BEZ TABU vajadzētu izpētīt pašu RO, tur gan būtu labs materiāls super sižetam.
  • Ainis

   Ainis

   Tagad Mihaels neiet runa par privátpersonám,te iet runa par valsts strâdâjośá amata darbinieci un vèl tádu kâ skolas direktori,kurai bùtu járáda visiem piemèrs...tak nè...ká krievs saka-ņespizdziś ńe proževjoś...
 • Lilija

  Lilija

  Ozoliņam laiks būtu sākt strādāt un uzturēt savus piecus bērnus šobrīd pats ir uzturlīdzekļu parādnieks .par Viju laikam spriež pēc sevis jo ir divas civilsievas viena bernu dzemdē otra aukle.Cikz ziņu Vija dzīvo vienā un ir uzaudzinājuši viena pati trīs foršas meitas
  • Oga

   Oga

   Viņam ir pieci bērni??? Zinu tikai, ka baigais staigulis agrāk bija.
  • Anniņa

   Anniņa

   Nu, vai jau nav pārspīlēts - divas civilsievas? Harēms viņam vai? Un vēl paspēj direktori izsekot? :D
   • Mans komentārs

    Mans komentārs

    Ja nezini,tad nekomentē. Ne tikai divas.
   • Fifa
 • Jjlija

  Jjlija

  Varbūt pašam sudzmanim vajadzētu sākt strādāt un nomaksāt valstij parādus.Uztur līdzekļu fondam.
 • Terozaurs

  Terozaurs

  Labi, ka LV ir tādi apzinīgi un godprātīgi pilsoņi, kas redz pārkāpumus... Novēlu Jums spēku, veselību, nomaksāt visus nodokļus, atzīt savus bērnus, samierināties ar zaudējumu pašvaldību vēlēšanās, kā arī piedot sirds un rokas atraidījumu. Lai Jums jauka diena!
 • Rometa

  Rometa

  Paciñas vadàja skolotaja Ina Leikuča ar savu personīgo auto! Lai Vija nestasta pasakas.
  • es

   es

   Muļķības, vadāja ar skolas busu! Un brauciens nebija tikai viens! I.Leikuča to darīja Ziemassvētkos.
 • Kiza

  Kiza

  Skolēnu trafaretais autobuss ir domāts tikai un vienīgi skolēnu pārvadāšanai. Nav valsts likumos paredzēts pārvadāt mēbeles, saimniecības lietas, sociālo darbinieku, pašdarbnieku kolektīvus, u.c. veidu pārvadājumus. Autobuss paredzēts tikai un vienīgi skolēnu pārvadāšanai.
  Smieklīgi,bet daudzi novadi ar skolēniem kopā pārvadā pārdzērušos simtniekus un smirdīgus GMI darbiniekus, jo redz sociālo dienestam žēl ka viņiem nav naudas.

  Jautājums: Lai pārvadātu skolēnus pašvaldībai noformēts pašpārvadājumu sertifikāts, kurš atļauj kopā ar skolēniem bez maksas pārvadāt arī pagasta darbiniekus. Vai līdztekus skolniekiem ar skolēnu autobusu drīkst pārvadāt arī, piemēram, skolotājus, vecākus, kuri pavada bērnus, pensionārus u.c., nemainot skolēnu maršrutu?
  Saskaņā ar Līguma par individuālā projekta „Pašvaldību aktivitāšu īstenošana, lai nodrošinātu skolēnu pārvadāšanu un ar to saistītos atbalsta pasākumus” ieviešanu, kas noslēgts starp Valsts reģionālās attīstības aģentūru un novada pašvaldību, 1.2.3. apakšpunktu pašvaldība „apņemas lietot autobusu skolēnu pārvadāšanai, ievērojot šajā līgumā noteiktās prasības”. Aģentūrai kā projekta uzraugošajai iestādei ir svarīgi, ka autobuss nodrošina skolēnu pārvadājumus uz izglītības iestādēm un skolēnu pārvadājumu maršruti nepārklātos ar sabiedrisko pārvadājumu maršrutiem, kā arī, lai ar šiem autobusiem netiek veikti komercpārvadājumi.

  Jautājums: Ko paredz līguma 1.2./SW/10/3 par individuālā projekta "Pašvaldību aktivitāšu īstenošana, lai nodrošinātu skolēnu pārvadāšanu un ar to saistītos atbalsta pasākumus" ieviešanu punkts 1.3. Puses līguma laikā apņemas ievērot Latvijas Republikas normatīvo aktu un sadarbības programmas ieviešanu regulējošo normatīvo aktu prasības. Kuri akti ir saistoši?

  Atbilde: Līguma izpildē pusēm ir saistoši visi Latvijas Republikas spēkā esošie normatīvie akti atbilstoši to piemērošanas jomai. Piemēram, normatīvie akti, kas regulē jautājumus saistībā ar grāmatvedību vai dokumentu uzglabāšanu un arhivēšanu. Vēršam uzmanību, ka saistībā ar individuālā projekta ieviešanu nav izdoti specifiski normatīvie akti, kas būtu jāievēro projekta ieviešanas laikā.

  Jautājums: Ko ietver frāze "lieto autobusu skolēnu pārvadāšanai"
  Atbilde: Lietot autobusu skolēnu pārvadāšanai nozīmē lieto autobusu šādiem mērķiem:
  1) skolēnu nogādāšana uz/no skolas (mācību iestādes);
  2) skolēnu nogādāšana uz/no ar mācību procesu saistītiem pasākumiem (mācību olimpiādes u.tml., sporta sacensības u.tml.);
  3) skolēnu nogādāšana uz/no skolēnu pašdarbības kolektīvu koncertiem, skatēm, mēģinājumiem u.tml.;
  4) skolēnu no nogādāšana uz/no skolēnu dziesmu un deju svētkiem (arī gadījumos, ja skolas pašdarbības kolektīvi piedalās vispārējos dziesmu un deju svētkos).

  Jautājums: Pirms jaunā autobusa iegādes, skolēni, lai dotos ekskursijās, iepriekš paši maksāja par transportu ekskursijām. Bet kā tagad šo situāciju pareizi atrisināt, kad novadam pašam ir šis jaunais skolēnu autobuss? Vai skolēni var maksāt par skolas autobusa izmantošanu ekskursijās? Izmaksas viennozīmīgi ir pašizmaksa (degviela, smērvielas, šofera alga, ...).
  Atbilde: Skolēnu pārvadāšanai paredzēto skolēnu autobusu pašvaldībai ir tiesības izmantot, skolēnu ekskursijām ievērojot šādus nosacījumus:
  1) pašvaldības veiktajiem skolēnu pārvadājumiem skolēnu ekskursijās nedrīkst būt komerciāls raksturs, proti, pašvaldībai nav tiesību pelnīt (gūt komerciālu labumu) no skolēnu pārvadāšanas ekskursijās;
  2) iekasētā maksa no skolēniem un skolēnus pavadošajiem skolotājiem par ekskursiju nedrīkst pārsniegt konkrētās ekskursijas (brauciena) tiešās izmaksas, ko veido autobusa ekspluatācijas izdevumi (maksa par degvielu atbilstoši nobraukto km apjomam) un autobusa vadītāja atalgojums atbilstoši braucienā patērētajam stundu skaitam;
  3) par autobusa lietošanu skolēnu pārvadāšanai konkrētā ekskursijā pašvaldība sastāda aktu, kurā norāda ekskursijas (brauciena) nobrauktos km, patērētās stundas un tam atbilstošās izmaksas, kuras sedz skolēni un skolēnus pavadošie skolotāji, kas devušies ekskursijā.
  • Zeize

   Zeize

   Šo laikam daudzi novadi ir piemirsuši. Derētu atgādināt. Oranžiem autobusiem ar uzrakstu 'skolēni' šie noteikumi iet līdzi no valsts,bet cik zināms novadi pievieno mistiskus savus labojumus. Beigās sanāk ka jāparvadā visi izņemot skolēnus.
   • Dana

    Dana

    Laikam krāsas neatšķirat,šis buss ir zils, nevis trafarētais dzeltenais.Ne visām skolām tādi ir.
  • Mans vārds

   Mans vārds

   Jā,kā no grāmatas.Droši vien pats Reinis to raksta.Stils atbilst. Bet tie komentāri par viņu ir patiesi. Vēl daudz ko varētu piebilst,bet baidos,ka mani arī sāks izsekot.
 • Anonīms

  Anonīms

  Man bērni un radu bērni mācās Krustpils pamatskolā. Par Viju varu teikt tikai to labāko. Šī sieviete palīdz trūcīgām ģimenēm. Jaunām māmiņām kas nonāca sarežģītā dzīves situācijā,veciem cilvēkiem.Kā skolas direktore viņa pilda savu darbu ļoti labi. Bet tas kungs nav nekāds svētais. Un sen grib tikt Krustpils novada pašvaldībā.Vēl būtu jauki ja viņam pievērstu uzmanību ieņēmumu dienests, patērētāju dienests. Par anonīmo zvanu neticu. Safabricēts 100%

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!