“Tā taču ir medicīnas iestāde!” Bēdu ieleja pie Jēkabpils poliklīnikas: invalīdu autostāvvietu bads, gaužām bēdīga piekļuve!

Jēkabpilī, Stadiona ielā, kuras vienā pusē ir Jēkabpils poliklīnika, bet otrā – jaunā sporta halle, vairāku simtu metru garumā izbūvēts garš auto novietošanas nogrieznis daudziem spēkratiem, tomēr tajā nav nevienas tikai personām ar invaliditāti atvēlētas auto novietnes. Vietējie ir neizpratnē, akcentējot, ka vismaz dažas autostāvvietas būtu noderējušas nokļūšanai uz poliklīniku. Turklāt norāda, ka blakus esošajā poliklīnikas stāvlaukumā ir tikai viena auto novietne personām ar invaliditāti, un, lai no tās nokļūtu līdz ārstniecības iestādei, invalīdam, vecāka gadagājuma cilvēkam nākas mērot ceļu pa gaužām bēdīgu, pussabrukušu segumu. Tāpēc vietējie iedzīvotāji lūdz sakārtot arī poliklīnikas teritorijas infrastruktūru.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Ilze Malnača

  Ilze Malnača

  Un nav arī gājēju pārejas, janauto esi novietojis pāri ielai, lai varētu droši šķērsot ielu
 • Jana

  Jana

  Pie poliklīnikas un slimnīcas stāvvietu ir stipri par maz! Vairākas reizes ir nācies nest mazo ar autosēdeklīti no Sedumu stāvvietas uz poliklīniku! Un tas nav nemaz tik viegli, ar slapju muguru.
 • Jēkabpiliete

  Jēkabpiliete

  Tur pat durvis nav elektroniskās bet ar roku veramas. Ne māmiņā ar ratiem pāri lieveņiem var pārbraukt ne arī invalīds vai cilvēks ar kustību traucējumiem atvērt durvis.
  Halle skaista,bet poliklinika briesmīgā stāvoklī.Nerunāšu par briesmīgo liftu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!