”Tā piedzērusies, ka neredz naudu,” veikala īpašniece raksturo kaislības lauku bodītē

13 komentāri

Uz tikšanos ar Bez Tabu komandu ieradās trīs nu jau bijušās veikaliņa darbinieces, kuras vieno ne tikai bijusī darbavieta, bet arī milzu parāds.

Evita, Sandra un Irita pārdevējas amatā nomainīja viena otru. Darba stāžs aiz veikaliņa letes stiepjas no pusgada līdz gadam. Šķiršanās no darbavietas visbiežāk notika pēc tam, kad veikala īpašniece organizēja inventarizāciju. Tās laikā atklājies, ka kasē trūkst naudas, no noliktavas un plauktiem pazudušas preces. ”Es vispār nesapratu, ko tur skaita. Inventarizācija ilga līdz pat trijiem naktī. Pēc tam man pateica, ka man esot iztrūkums 1600 eiro,” par veikalā notikušo inventarizāciju atceras Sandra.

Irita saņēmusi paziņojumu no tiesu izpildītāja, ka viņai aizliegts rīkoties pēc sirds patikas ar saviem diviem dzīvokļiem, kamēr nav atmaksāts parāds, kas kopā ar tiesu izpildītāja izdevumiem sasniedz 2 444 eiro atzīmi.

Evita
Neizpratnē par pēkšņiem parādiem

Man sanāca 700 eiro iztrūkums. Man ieturēja divas algas un atvaļinājuma naudu. Man it kā esot trūkušas preces.

Bez Tabu Valsts policijā izdodas noskaidrot, ka par Velēnas veikalā notiekošo ierosināts viens kriminālprocess, kas nu ir izbeigts. Iemesls tam ir abu pušu (veikala īpašnieces un pārdevējas Iritas) vienošanās par parāda atmaksu. Irita atzinusi, ka ņēmusi gan naudu, gan pārtikas produktus. Tajā pašā laikā veikala īpašniecei ir ko teikt par visām bijušajām pārdevējām.
Viņas ir dzērājas, to pateiks ikviens pagasta iedzīvotājs. Man kaimiņi zvanīja, ka Irita ir tā piedzērusies, ka neredz naudu.

Anda Ķeņģe
Velēnas veikaliņa īpašniece

Viņas ir dzērājas, to pateiks ikviens pagasta iedzīvotājs. Man kaimiņi zvanīja, ka Irita ir tā piedzērusies, ka neredz naudu. Visi ņem no plauktiem, ko grib. Inventarizācijā atklājām, ka ir milzīgs preču iztrūkums, kā arī kasē trūkst nauda.

Veikaliņa īpašniece noskaņota kareivīgi un šoreiz nav gatava norakstīt radušos iztrūkumu, tādēļ tiek gatavoti dokumenti, lai tiesā vērstos arī pret citām bijušajām pārdevējām.

Skaties FOTO!

Video!

TOP komentāri

 • Krista
  +4 +4 0

  Krista

  Man ir tikai viens jautājums- stāsta varone trīs reizes ir strādājusi veikalā un visas trīs reizes ir atlaista ar iztrūkumu. Cik gudrs ir cilvēks, ja reiz atlaists, "apmelots un apzagts", iet uz to pašu vietu atkal strādāt???
 • Nika
  +3 +3 0

  Nika

  Bet , ja visis zin , ka saimniece maita, tad neejiet un nestrādājiet tai veikalā, ja jau algu tāpat nesaņemat! Tā īpašniece tak nemainīsies! Un pircēji uztaisiet streiku un neiepērcieties tai veikalā, ātri nobankrotēs!
 • fzss
  +3 +3 0

  fzss

  kārtējā apjāšana ! mūsu miestā ari veikala bija paradījies iztrukums par 10 000, ka veikala pat preču nav tik daudz. ka cilveki nav izglītoti, tad aplaupa to pašu nabadzību.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl