”Tā piedzērusies, ka neredz naudu,” veikala īpašniece raksturo kaislības lauku bodītē

13 komentāri

Uz tikšanos ar Bez Tabu komandu ieradās trīs nu jau bijušās veikaliņa darbinieces, kuras vieno ne tikai bijusī darbavieta, bet arī milzu parāds.

Evita, Sandra un Irita pārdevējas amatā nomainīja viena otru. Darba stāžs aiz veikaliņa letes stiepjas no pusgada līdz gadam. Šķiršanās no darbavietas visbiežāk notika pēc tam, kad veikala īpašniece organizēja inventarizāciju. Tās laikā atklājies, ka kasē trūkst naudas, no noliktavas un plauktiem pazudušas preces. ”Es vispār nesapratu, ko tur skaita. Inventarizācija ilga līdz pat trijiem naktī. Pēc tam man pateica, ka man esot iztrūkums 1600 eiro,” par veikalā notikušo inventarizāciju atceras Sandra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Irita saņēmusi paziņojumu no tiesu izpildītāja, ka viņai aizliegts rīkoties pēc sirds patikas ar saviem diviem dzīvokļiem, kamēr nav atmaksāts parāds, kas kopā ar tiesu izpildītāja izdevumiem sasniedz 2 444 eiro atzīmi.

Evita
Neizpratnē par pēkšņiem parādiem

Man sanāca 700 eiro iztrūkums. Man ieturēja divas algas un atvaļinājuma naudu. Man it kā esot trūkušas preces.

Bez Tabu Valsts policijā izdodas noskaidrot, ka par Velēnas veikalā notiekošo ierosināts viens kriminālprocess, kas nu ir izbeigts. Iemesls tam ir abu pušu (veikala īpašnieces un pārdevējas Iritas) vienošanās par parāda atmaksu. Irita atzinusi, ka ņēmusi gan naudu, gan pārtikas produktus. Tajā pašā laikā veikala īpašniecei ir ko teikt par visām bijušajām pārdevējām.
Viņas ir dzērājas, to pateiks ikviens pagasta iedzīvotājs. Man kaimiņi zvanīja, ka Irita ir tā piedzērusies, ka neredz naudu.

Anda Ķeņģe
Velēnas veikaliņa īpašniece

Viņas ir dzērājas, to pateiks ikviens pagasta iedzīvotājs. Man kaimiņi zvanīja, ka Irita ir tā piedzērusies, ka neredz naudu. Visi ņem no plauktiem, ko grib. Inventarizācijā atklājām, ka ir milzīgs preču iztrūkums, kā arī kasē trūkst nauda.

Veikaliņa īpašniece noskaņota kareivīgi un šoreiz nav gatava norakstīt radušos iztrūkumu, tādēļ tiek gatavoti dokumenti, lai tiesā vērstos arī pret citām bijušajām pārdevējām.

Skaties FOTO!

Video!

TOP komentāri

 • Nika
  +3 +3 0

  Nika

  Bet , ja visis zin , ka saimniece maita, tad neejiet un nestrādājiet tai veikalā, ja jau algu tāpat nesaņemat! Tā īpašniece tak nemainīsies! Un pircēji uztaisiet streiku un neiepērcieties tai veikalā, ātri nobankrotēs!
 • fzss
  +3 +3 0

  fzss

  kārtējā apjāšana ! mūsu miestā ari veikala bija paradījies iztrukums par 10 000, ka veikala pat preču nav tik daudz. ka cilveki nav izglītoti, tad aplaupa to pašu nabadzību.
 • Inga
  +3 +3 0

  Inga

  Nu gan,nau taisniba saimniecei slava pa vinu gan nau laba,ne jau pardevējas vainigas bet gan pati,un pat bez tabu taisnibu nedabuja jo visiem viņa samaksa.Turaties meitenes

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl