“Tā ir riskēšana ar drošību!” Taurenes pagasta iedzīvotāja norāda uz aizaugušām ceļmalām, kuru dēļ bīstami braukt ar automašīnu

Braucot pa ceļu uz Abrupi, viens no krustojumiem ved uz Taurenes ezeru, kur dzīvo Ārija. Lai no pagrieziena izbrauktu uz grants ceļu, kas ved uz Taureni un citiem pagastiem, Ārijai nākas riskēt ar drošību, jo krustojums ceļmalās aizaugušo zāļu dēļ ir nepārredzams.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Uztraucies.

  Uztraucies.

  Vienīgā bīstamā lieta kas tur ir , tā ir šī kundze pie stūres! Visu cieņu šādā vecumā vadīt auto bet ja jūties nedroši vai nepārliecināts par savām spējām tad uz ceļa nav ko darīt.
 • No Laukiem

  No Laukiem

  Lauku ceļi šajā ziņā ir briesmīgi. Zāles pļaušanas ir viens - nopļauj varbūt 50cm no ceļa, bet krūmi? Kā ar tiem? Tie jau lien uz ceļa. Un pa tiem patīk dzīvot arī meža zvēriem, kas mīl izlekt uz ceļa.
 • HA

  HA

  Ārijas kundze atvaļinājumā varētu aizšaut, piemēram, uz Angliju, pabraukāt pa viņu dzīvžogotajiem ceļiem, tad Taurene liksies leiputrija! :D
 • h

  h

  Atkal čīkstēšana, pilsētās ar intensīvāku satiksmi ir daudz sliktāk pārredzami krustojumi. Priekš grantinieka izskatās labi uzturēts, lai priecājas par to.
  • Eh

   Eh

   Čīkst eņģes durvīs. Cilvēki runā. Tu jau pats/pati arī galu galā čīksti, ja jau Tev pilsētā nepārredzami krustojumi. 🤣Nez tur ietves, kas ir ielas malās, arī aizaugušas? Laukos cilvēkiem ļoti daudzviet sabiedriskais transports vispār nav piejams. Bedrainais ceļš, tad vēl tā saucamā "trepe", akmeņi, kas "aug" uz ceļa, protams, nepārredzama ceļa mala utt.... Sekas varbūt visādas gan sev, gan mašīnai. Protams, var jau nekas arī nenotikt. Bet mēs maksājam valstij
   nodokļus un mums ir tiesības jautāt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!