“Tā ir pensionāru un slimu cilvēku kaitināšana!” “Rīgas namu pārvaldnieka” jaunā ūdens skaitītāju rādījumu iesniegšanas kārtība sadusmo iedzīvotājus

Kopš šā gada 1. septembra “Rīgas namu pārvaldnieks” aicina klientus atteikties no ūdens skaitītāju rādījumu iesniegšanas papīra formātā, tā vietā piedāvājot tos iesniegt elektroniski. Lai arī apsaimniekotājs stāsta, ka lielākā daļa dzīvokļu īpašnieku sākuši izmantot rādījumu nodošanu internetā, strupceļā nonākuši pensionāri, kuriem nav interneta pieslēguma un jaunā kārtība šķiet absurda un sarežģīta.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Zane

  Zane

  Rīgas namu pārvaldnieks pārsteidzīgi pieņēmis tādu sistēmu,jo vēl jau nav apmirusi vecā paaudze,kas no interneta,no mobīlajiem telefoniem nesaprot neko.Pieprasīt,lai vecie cilvēki,invalīdi tagad dzīvo nemitīgā stresā to nelaimīgo ūdens skaitītāju rādījumu dēļ ?Tādā gadījumā-uzstādiet tos jaunās paaudzes skaitītājus,ko pārvaldnieks pats varēs nolasīt attālināti un nevienam nekur nebūs jāiet,nekas nebūs nekur jāsūta.
 • Ilona

  Ilona

  Sen bija laiks visu kārtot internetā. Pensionāriem ir bērni kas šo lietu var palīdzēt. Vai man šajā tehnikas laikmeta būs ilgi ar lapiņām jajoz. TIKAI INTERNETA VISU
  • jaa

   jaa

   Es arī nobrīnījos, vai tad tiešām visiem šiem cilvēkiem nav bērnu un mazbērnu?? Protams, ka ir vientuļnieki, bet ne jau tādā daudzumā, lai stundām stāvētu rindā. Bus iemesls apciemot omīti biežāk!
   • Kate

    Kate

    Brīnies vien,ja nestādies priekšā,cik pilsētā ir vecu,slimu un vientuļu cilvēku!Jā,nav ne bērnu ,ne mazbērnu tūkstošiem veco ļaužu.Ko lai viņi dara?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!