“Tā ir nedāvana Latvijas simtgadē!” Lubānas ielas iedzīvotāji sašutuši par saņemto rēķinu zelta vērtē par cauro jumtu

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

7 komentāri

Lubānas ielas iedzīvotāji ir sašutuši, ka viņu samaksātā nauda par jumta remontu izplēn gaisā, taču rezultāta kā nav, tā nav. Jumts tek, kā tecējis.  

Tikko apmaksājuši 500 eiro lielus rēķinu par jumta avārijas remontdarbiem, kā jauns atsūtīts un vēl lielāks, proti, 1300 eiro. Tieši pirms Latvijas simtgades svinībām saņēmuši vēl vienu rēķinu, vairāk nekā 700 eiro. Uz jumta esot uzstādīts sniega režģis. Neesot viņiem vaicāts, vai piekrīt, ka par to būs jāmaksā? Vien norādīts, tas esot avārijas remontdarbiem. Līdz ar to viņu piekrišana neesot vajadzīga. Pēc sniega režģa uzstādīšanas jumts tecējis vēl vairāk un nopludinājis pat gaitenī esošo elektroskapi.

“Rīgas namu pārvaldnieka” pārstāvis Krists Leiškalns skaidro, kā maksājumi radušies, un iesaka, jumtu nomainīt. Plānveida remontdarbi vienmēr izmaksājot lētāk nekā avārijas likvidēšana.

Iedzīvotāji sūrojas, ka jumta nomaiņai vajadzīgos vismaz 16 tūkstošus eiro nevarot sakrāt, jo pārvaldnieks sūtot rēķinus par dažādiem neparedzētiem darbiem un knapi spēj tos apmaksāt.

“Rīgas namu pārvaldnieka” pārstāvis aicina vērsties pie apsaimniekotāja ar lūgumu izskaidrot, kā maksājumi radušies un ko tie ietver, visu paskaidrošot, viss esot likumīgi.

Iedzīvotāji gan bilst, ka viņu jautājumi, kālab atkal kārtējais milzu rēķins atsūtīts, namu apsaimniekotāja darbiniekiem apnicis tiktāl, ka viņiem aiz muguras darbinieki pat mēdoties. Neraugoties uz to, nama iedzīvotāji nav gatavi padoties un ir apņēmības pilni turpināt pārbaudīt katra rēķina pamatotību.

Foto

7 komentāri