Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

27 komentāri

”Bez Tabu” skatītāja Zane, iepērkoties veikalā, pēkšņi pamanījusi siļķu filejas iepakojumus, ko rotā Latvijas bijušo prezidentu vārdi, kā arī uzraksts ”Prezidenta kolekcija”. Zane šāda produkta atrašanos tirdzniecībā uzskata par neētisku.

Veikalā pieejami dažādi siļķu filejas iepakojumi, kuru nosaukumi ir ”Guntis”, ”Vaira”, ”Valdis”, ”Andris”, ”Raimonds”, kā arī ”Kārlis”. Tie tirdzniecībā nonākuši šā gada sākumā. Valsts prezidenta preses padomniece Kristīne Kļaveniece pieņēmusi vienpersonisku lēmumu medijiem nekomentēt šāda produkta nonākšanu tirdzniecībā. ”Valsts prezidenta kanceleja ir neitrāla šajā gadījumā. Tā ir uzņēmuma atbildība, viņam ir jāievēro likums. Mēs neiesaistīsimies,” telefonsarunā norāda Kļaveniece, kura atbildīga par Rīgas pils komunikāciju ar medijiem.

”Bez Tabu” sazinājās ar četru bijušo prezidentu pārstāvjiem, lai lūgtu viņu viedokli par siļķu filejas ”Prezidentu kolekciju”. Atbildi uz jautājumu neatsūtīja Andra Bērziņa pārstāve, turpretī pārējo prezidentu palīgi norādīja, ka eksprezidenti nav piedalījušies produkta izstrādē.

Guntis Ulmanis uz jautājumiem ”reaģē ar smaidu”, Valdis Zatlers norāda, ka ar viņu tas nav saskaņots, taču ”vēlētos produktu pagaršot”. Arī Vaira Vīķe-Freiberga par ”siļķu lietu neko nezina”.

Raimonda Vējoņa viedokli noskaidrot neizdodas, jo šā brīža prezidenta preses padomniece Kristīne Kļaveniece atsakās raidījumam ”Bez Tabu” sniegt komentāru.

Turpat pie Rīgas pils sastaptie garāmgājēji dažādi vērtē veikalos nonākušo produktu. Piemēram, sastaptais Andris to uzskata par aizvainojumu, turpretī sastaptais Jānis neko aizskarošu nesaskata: ”Tas tāpat paliek tas, kas ir iepakojumā!”

Kolekcijas idejas autors ir pašmāju zivju pārstrādes uzņēmuma ražošanas direktors, kurš norāda, ka tas nav aizvainojums prezidentiem, bet gan dāvana Latvijas simtgadē.

Maksims Gisis
ZIVJU PĀRSTRĀDES UZŅĒMUMA RAŽOŠANAS DIREKTORS

”Tas nekādā gadījumā nav aizvainojums prezidentiem. Katrs produkts ir ar savu ”odziņu”, kas īpaši raksturo konkrēto prezidentu. Vispieprasītākā ir ”Vaira”, tomēr vienīgā sieviete prezidente, kas mums ir bijusi.”

Uzņēmums konsultējies ar juristiem un noskaidrojis, ka likums šādā gadījumā netiek pārkāpts.

Foto

TOP komentāri

 • ES
 • Elīna Ozoliņa
  +21 +21 0

  Elīna Ozoliņa

  Smieklīgi,bet ne siļķes "Raimonds" ,bet tas,ka cilvēki jau vairs nezin kam piesieties...Īgņas😁
 • Mārtiņš Šneiders
  +14 +13 -1

  Mārtiņš Šneiders

  Hektors,Bonaparts utt... ko var ņemties kā mēslu mušas pa tūti.😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl