Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

1 komentārs

Redzot, kas kopš jūlija notiek ar Strazdupīti, kad Rīgas domnieki devuši zaļo gaismo dambju izveidei, rīdzinieki ir sašutuši, – zivis iet bojā, upe izžūst, un uzskata, ka ir izveidojusies ekoloģiska katastrofa.

Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta pārstāve nekādu ekoloģisko katastrofu nesaskata un skaidro, ka dambji esot atjaunoti, nevis izveidoti no jauna. Tādi jau esot bijuši pirms desmit, piecpadsmit gadiem.

Kā apstriprinājums sacītajam esot fotogrāfija, kurā redzams, ka pagājušajā gadā dambis jau ir. Tā kā ūdens līmenis bija augstāks, dambis izskatās neliels.

Vietējie iedzīvotāji un Zaļās partijas Rīgas nodaļas vadītājs Valentīns Jeremejevs tam negrib ticēt, jo pats aprīlī piedalījies talkā un uzkopis teritoriju vietā, kur tagad uz Strazdupītes ir dambis. Aprīlī nekā tāda neesot bijis.

Valentīns pārsteigts, ka dambis izveidots arī no cementa, kas tagad skalojas Dambja purva ezerā un vēl vairāk to piesārņo. Uzskata, ka domnieki velti izšķērdējuši 7 ar pusi tūkstošus eiro dambīšu izveidei.

Domes pārstāve bilst, ka tas esot ne tikai dambju remontam, bet arī caurtekas tīrīšanai, kas darīts ar vakuummašīnu, tādēļ izmaksājis tik dārgi.

Valsts vides dienesta pārstāvis sola pārbaudīt, kādi darbi veikti un kādu ietekmi uz apkārtējo vidi tas atstājis. Saskaņojumu ar vides dienestu darbu veikšanai domnieki neesot lūguši.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl