“Sūta jaunas paciņas un izraksta rēķinus!” Aizputniece nespēj atkauties no uzbāzīgiem uztura bagātinātāju izplatītājiem

Aizputes iedzīvotāja saņēmusi piedāvājumu izmēģināt uztura bagātinātājus. Tos slavējis un ieteicis uzņēmums “Helvetia Apotheke”, kas omega-3 iepakojumu piedāvājis iegādāties par īpašo cenu – 8 eiro. Sandra piedāvājumam piekritusi, īpaši tāpēc, ka uzņēmums solījis, ka no sūtījumiem jebkurā laikā varēs atteikties.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Dzuljeta

  Dzuljeta

  Visus uzbazigos iesudzet tiesa. Jo kur ir atlauts nez no kurienes dabut telefona nummuru un uzbasties ar savam zalem. Un tie zvzni. No kurieni uzina tos nummurus. Nekaunibas kalngals.
 • Sandra
 • @Elvisa171

  @Elvisa171

  Man zvanīja un prasīja par veselības stāvokli, un kādus vitamīnus es lietoju. Teicu, ka Vitironu. Tad šie slavēja savu preci vismaz 5 minūtes. Ļāvu izrunāties, ik pa brīdim izrādot priecīgu izbrīnu par tik labu piedāvājumu, un pēc tam pateicu, ka lietoju tikai to, ko ārsts izraksta.
 • Cilvēks

  Cilvēks

  Manai māsai ir līdzīgi. Ķipa aizpildīja kaut kādu aptauju, paziņoja ka esat kko laimējusi. Ok atnāca kkāds krems un kapsulas matiem un nagiem. Še ku reku pagājušo nedēļu atkal tās pašas kapsulas un pievienotu rēķinu sēž pastkastīte. Kaut gan neko nesūtīja. Istu atbildi viņi arī nevarēja sniegt. Nu neko darīt ķip. Lieki piebilst ka par ķipa laimēto kremu un ampulām viņai arī bija jāmaksā 😂😂😂
 • AGedroics

  AGedroics

  Tā vecene atgādina dāmu no anekdotes, kas cieš no "seksuālās mazspējas", proti, nespēj atteikt neviena čaļa izteiktajam piedāvājumam! :))
 • Es
  +17 +17 0

  Es

  tak lai sūta- kur ir mans paraksts ka esmu ko saņēmis vai pieteicis - tik pat labi varu visiem kaimiņiem samest pastkastēs rēķinus par par saulainu dienu. Otrs- kur ir prāts nez no kurienes nezinot kas sastāvā sūtīt kaut kādas tabletes...
 • S

  S

  Vai nav smieklīgi-uzņēmuma pārstāvei neesot pretenziju pret klienti.Bet klientei pret uzņēmumu?
 • Mana vīramāte

  Mana vīramāte

  Jau trešo gadu karo. Zvanās, lai visu atceltu. Bet šiem po. Un tagad vēl parādupiedzinēji jau ar tiesu nāk virsū.
  • AGedroics

   AGedroics

   Lai tak tiesājas, redzēs, kā izdosies pierādīt savu taisnību...
   • Jomajo

    Jomajo

    A mūsu tiesu sistēmā ar izdosies. Jo parādu piedzinēji jau savāks visu pirms tiesas, ja pretosies - mūsu pašu menti ar prieku asistēs. Tiesai atliks tik rokas noplātīt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!