Rūjienas novada Jeru pagastā ir apdzīvota vieta Endzele, kur dzīvojošie pilsoņi jau krietnu laiku izmisīgi cenšas saukt pie kārtības kādu ģimeni, kuras uzvedības modelis nav tas patīkamākais. Ir ziņots gan pagasta pārvaldniecei, pašvaldības policists te ir biežāks viesis nekā ciema kafetērijā, bet atbildīgie vien pasmej un saka, ka viss ir kārtībā.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Ļena

  Ļena

  Var jau nolikt soc.dienestus,bet reāli,ko tie darbinieki var izdarīt..? Uzskaitē ir,tātad tiek sekots līdzi...Šādus cilvēkus ir gandrīz neiespējami mainīt,strādăt viņi negrib,tik bērnus raźo un pieprasa pabalstus...
  • Ilona

   Ilona

   Zinot to kā, strādā Rūjienā soc.dienests un redzot interviju ar soc.vadītāju...tā ģimene vispār nav apsekota, nav strādājis neviens soc. darbinieks ar viņiem un nekas nav lietas labā darīts!
   Policista kungam vispār kauns nav pateikt, ka viss ir normas robežās, ka tik traki jau nav!
   PVD konstatē un policija sastāda protokolus, kaut vai 100!!! Pašvaldība un domes soc.dienests strādā ar ģimeni!

   Bet visiem interesē tikai siltās vietiņas, nevis reāls darbs par kuru visi saņem tūkstošus mēnesī:)
 • Gita

  Gita

  Bez Tabu noteikti būs jāuztaisa sižets TOREIZ UN TAGAD,pilnigi esmu parliecinata kad nekas nemainisies,drausmas ka var būt tāda vienaldzība no pašvaldibas policista puses un soc dienesta,bet zinot kā strada soc dienesti nav brīnums,audzēt pakaļas un neko nedara,sāks rīkoties,tad kad būs par vēlu...Un tā dzivokļa iemitniece ari neizskatijās nekada labā stāvokli,kāds balkons tādi paši,un ja jau smird visa kāpņu telpa tad iekšā neuzdrošinātos kāju spert...Žēl kaimiņi,turaties un cīnaties tā dzīvot nevar...FUIJ PAŠVALDIBAS POLICIJAI UN SOCIĀLAM DIENESTAM...
 • Anita Treice
 • Es

  Es

  Tai pagasta pārvaldē vaig daudz ko nomainīt. Un to ko parādija ir tikai ziediņi...
 • sega333

  sega333

  Pirmkārt,ir jānomaina pagasta pārvaldes vadītāja,kura neko nezin,neko nevar un viss viņu apmierina.Izbrīnu izraisa arī policijas priekšnieka attieksme,ka nemaz jau tik slikti nav,ar viņiem jāsadzīvo...Viņš pats gribētu tajā mājā dzīvot? Un ja jau policijas priekšnieks nezina,ka pēc likuma ir aizliegts uz balkona izmitināt dzīvniekus,šajā gadījumā gan jau suns tur noteikti arī nemitīgi rej,piemēslo,tiek pārkāpti arī dzīvnieka labturības likumi.Vai arī šis policijas priekšnieks nebūtu jānomaina un jāieliek tāds,kas zina likumus un strādā tautas labā?Atvainojiet,kāpēc citiem būtu jāpacieš tādi kaimiņi? Vairāk izskatās,ka tie,kuriem būtu nopietni jāstrādā ar šo ģimeni,nedara neko,tikai atrunājas.
 • ...

  ...

  Protams, tads parspilejums, ka riebjas! Un dūšigajai sievietei vispar nekada dala nebija,ne vina dzivo tai pagalma,ne tai maja.
  • K.

   K.

   Nu Jums gan ir super domāšana!
   Izskatās, ka Jūs piekopjat tieši tādu pašu dzīves veidu! Viss ir normāli šai ģimenē vai ne? Tāda ir normālu cilvēku dzīves veids? Visi kakā uz balkoniem, visiem dzīvnieki dzīvo uz balkoniem? Visi normālie dzīvo tādos apstākļos....

   To Jūs sakat???

   VĀJPRĀTS!
 • Baiba Lapuška

  Baiba Lapuška

  Ministru kabineta noteikumu Nr. 266 54.3.apakšpunkts nosaka, ka dzīvnieka īpašnieks nav tiesīgs izmitināt mājas dzīvnieku uz mājas balkona. Šeit ir uzreiz skaidrs - administratīvais protokols, ja nē dzīvnieku konfiscēt!
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Pirmais stāvs....mīlīši! pataisat bagātību spainīšos un tā smuki pa tām izkārtajām lupatām! un ir tak tik daudz pūšamo,palīdzat cilvēkiem dzīvot kā viņi to grib!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!