12 komentāri

Par dzīvošanu kopmītnēs jāšķiras no 50 līdz pat 200 eiro, tomēr dzīvošanas apstākļi nebūt neatbilst pieprasītajai samaksai.

Pie raidījuma Bez Tabu vērsās vairāki Rīgas Stradiņa universitātes medicīnas studenti, kuriem nav pieņemama universitātes vadības attieksme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Anonīma Rīgas Stradiņu universitātes studente:

Es visas dienesta viesnīcas vārdā lūdzu Jūsu palīdzību! Paši vairs netiekam galā! Daudzi studenti jau ir saslimuši, lielākā daļa nevar aiziet pat noskaloties, jo ūdens ir ledaini auksts.

Ļoti daudzi studenti ne tikai mācās, bet arī jau strādā. Kā lai viņi aiziet pie cilvēkiem, ja nav redzējuši ūdeni? Rīgas Stradiņa universitāte skaitās prestiža universitāte. Bet, kā tas var būt, ka viņi nepadomā par saviem studentiem?

Pie kopmītnēm uzrunātie studenti apliecina, ka dienesta viesnīcā nav pieejams karstais ūdens. Studenti dodas mazgāties pie saviem draugiem, radiem, kuri dzīvo Rīgā. Tas sagādā pamatīgas neērtības, jo jāmēro liels attālums un jāmaksā par transportu.

Anastasijai, kura studē zobārstniecību, paveicies. Viņa siltu dušu izbaudījusi dienu pirms tikšanās ar Bez Tabu.

Anastasija, studē zobārstniecību

Neatceros, kad pirms tam kopmītnēs biju siltā dušā. Tas turpinās apmēram 3 nedēļas.

Karstā ūdens padeves traucējumi saistīti ar kopmītņu remontdarbiem, kuros RSU ieguldījusi aptuveni 700 000 eiro.

Edijs Šauers, RSU Komunikācijas departamenta direktors

Celtnieki neuzlika pareizos ūdens maisītājus. Pie pazemināta ūdens spiediena aukstais ūdens ņēma virsroku. Tā bija celtniecības rezultātā radusies kļūda. Ēka nebija remontēta vairākus desmitus gadu.

Bez Tabu vizītes laikā karstais ūdens pieejams gan pirmā, gan piektā stāva jaunizbūvētajās dušās. Studenti vēlas, lai tiktu veikts pārrēķins, jo pakalpojums ilgstoši nav saņemts pilnā apmērā. Rīgas Stradiņa universitātes vadība nolēmusi nepiekāpties studentiem un pieprasīt pilnu samaksu.

Atliek uzdot retorisku jautājumu – ja RSU vadībai šādos apstākļos būtu jānodzīvo vismaz 2 nedēļas, vai viņi labprāt maksātu pieprasīto summu?

Foto

TOP komentāri

 • Ieva
  +5 +5 0

  Ieva

  Sagatavo studentus reālajai dzīvei. par ārsta algu karsto ūdeni nevrēs atļauties
 • mediķis
 • Zelma
  +5 +5 0

  Zelma

  Haha, bet nofilmētas ir tikai otrā korpusa atjaunotās dušas, pirmā korpusa kriminālā-paskata dušas ar pelējumiem laikam neviens nevēlējās rādīt. :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl