Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

22 komentāri

Iespējams, ka traģēdija varēja nenotikt, ja vien puisēnam galvā būtu bijusi ķivere.

”Bez Tabu” jau vēstīja, ka traģiskā negadījumā Raunā gāja bojā 11 gadus vecs zēns, kurš vietējā skeitparkā neveiksmīgi nokrita no BMX riteņa. Vairāk par šo negadījumu lasi šeit.

Divkārtējais Olimpisko spēļu dalībnieks, Olimpisko spēļu čempiona Māra Štromberga treneris Ivo Lakučs norāda, ka ķivere ir obligāta ekipējuma sastāvdaļa ikvienam, kurš dodas uz skeitparku un BMX trasi.

Ivo Lakučs

Ivo Lakučs
BMX treneris

Problēma ir aizmāršībā. Bērni parasti iebrauc laukumā, uztaisa triku un aizbrauc tālāk. Skeitparki ir uzbūvēti brīvā dabā, tas ir sava veida dzīves stils, kurā nenotiek plānveidīga, mērķtiecīga triku apguve.

Nav tādu atbildīgo, kas atgādina par drošību. Mums BMX’ā jau no pirmās dienas ir nerakstīts likums, ka ķivere ir pats galvenais.

Tu vari nobrāzt roku, bet galva ir jāsargā kā lielākais svētums.

BMX treneris Ivo Lakučs un raidījums ”Bez Tabu” izsaka līdzjūtību puisēna radiniekiem!

TOP komentāri

 • Džonni Džo
  +26 +25 -1

  Džonni Džo

  Kādi bridinājumi?
  Sāksim ar to, ka pēc Ceļu satiksmes noteikumiem 11g. bērnam bez ķiveres nedrīkst vispār. Ja vecāki nopirka velosipēdu, tad vecākiem bērnam jānopērk ķivere.
 • Anžela Andžiņa
  +22 +22 0

  Anžela Andžiņa

  Pareizi visu saka, ka drošība pirmajā vietā. Un tagad nav ko vainot slikto trases stāvokli!
  Līdzjūtība vecākiem
 • Janis Balodis
  +22 +14 -8

  Janis Balodis

  Brīdinājuma zīme šajā situācijā, būtu palīdzējusi vairāk nekā ķivere???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl