Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

8 komentāri

Internetā klejo lūgums palīdzēt ģimenei, kura palikusi bez jumta virs galvas. Ugunsgrēkā nodegusi māja, kurā dzīvojis zīdainis, māte un vecmāmiņa. Cilvēki aicināti ziedot drēbes, sadzīves tehniku, mēbeles remontmateriālus, jo sociālā dzīvokļa ierādītais dzīvoklis esot briesmīgā stāvoklī. Vairāk lasi šeit!

Sludinājuma autore cilvēkiem, kuri izrāda interesi ziedot, atbild, ka ģimene atrodas Ropažu novadā. Palīdzēt pieteikusies kāda sieviete, galvenokārt tāpēc, ka nelaimē nonācis arī zīdainis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviete noskaidrojusi, kas ģimenei nepieciešams, un lūgusi nelaimē cietušo tālruņa numurus, lai visu nepieciešamo varētu nodot tieši viņu rokās. Ziemas kombinezonu bērnam, siltās drēbes, bērnu rotaļlietas, arī apģērbu bērna mātei un pat vecmammai, kopā savākti vairāki maisi.

Ar vecmammu tikušās pie kādas mājas Zaķumuižā, kundze esot izplūdusi asarās, kad uzdots jautājums par traģēdiju, ģimenē līdz šim esot jau bijušas divas nelaimes.

Lienei neienāca pat prātā, ka sieviete varētu melot. Tāpēc uz norādīto adresi devās raidījums Bez Tabu ar Ropažu novada sociālā dienesta darbiniecēm.

Durvis atvēra tā pati sieviete, kurai Liene ziedojusi apģērbu, taču noliedza visu. Numurs esot viņas, ir viņai meita un mazmeita, dzīvo tajā mājā, bet ar ziedotāju nekad neesot tikusies.

Sievietes sociālā portāla facebook.com profilā redzams, ka viņas draugu lokā ir starpniece, kura bija ievietojusi palīgā saucienu internetā. Uz to sekoja atbilde, ka viņa apstiprinot visus draudzības uzaicinājumus, arī svešu cilvēku.

TOP komentāri

 • Inga Dulberga
 • ...
  +3 +3 0

  ...

  Labāk ziedot caur facebook "Palīdzēsim kopā" un Labdarības lapa, jo tur komanda izvērtē katru ğimeni, paši sazinās ar soc dienestiem, visu pārbauda!
 • ...
  +3 +3 0

  ...

  Sarkanajs krusts sākumā drēbes sašķiro un labākās pārdod lai varētu uzturēt savu organizāciju...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl