Stabu ielas nama iedzīvotājus tiranizē uzdzīvi mīlošs jaunietis, kurš mēdz ”palaist nagus”

0 Komentāru
Stabu ielas nama iedzīvotājus tiranizē uzdzīvi mīlošs jaunietis, kurš mēdz ”palaist nagus”
FOTO: LETA

Kurš no mums nesapņo par mierīgu dzīvošanu vietā, kuru sauc par savām mājām. Ir tie, kuriem paveicies, jo dzīvo savā privātajā mājā, un ir tie, kuri mājvietu atraduši daudzstāvu mājā.

Otrajiem paveicas tad, ja visi sadzīvo draudzīgi un ir mierīgas līdzāspastāvēšanas piekritēji. Bet ko darīt, ja pa vidu ir kāds indivīds, kuram nospļauties par vispārpieņemtajām normām?

Un, ja papildus tam vēl ir aizdomas, ka šim cilvēkam, iespējams, patīk palaist nagus, apzogot kaimiņu dzīvokļus?

Foto

Kāds Stabu ielas nams, kurā, pirmajā mirklī šķiet, dzīvošana varētu būt gana laba. Vieta pietiekami klusa, pašiem savs pagalms, bet esot kāds bet.

”Labdien. Vēlējos jums pastāstīt par notikumiem Stabu ielas mājā. Tur pie savas mātes ir apmeties kāds jauneklis, kurš tiešā nozīmē traucē citu mājas iedzīvotāju mieru. Viņš ir apzadzis vairākus dzīvokļus šajā mājā. Daļa no zagtajām mantām ir atgūta, bet viss turpinās. Pirms mēneša atkal notika zādzība, nozaga portatīvo datoru. Dzērumā viņš izpļāpājās, ka tas ir viņa darbs, solīja datoru atdot, bet nekā. Kad mātei tiek jautāts, kāpēc viņa dēlu nesavalda, viņa atbild – tas ir viņa hobijs. Kā lai tiekam galā,” TV3 raidījums Bez Tabu komandai vaicā skatītājs.

Valsts policija rakstveidā apstiprina, ka:

Valsts policija no šīs ēkas iedzīvotājiem ir saņēmusi divus iesniegumus par zādzībām. Šī gada aprīlī par planšetdatora, bet martā par portatīvā datora zādzībām. Ir ierosināti kriminālprocesi. Policijai nav tiešu pierādījumu par to, ka zādzības veikusi viena persona, lietvedība turpinās, pārbauda liecinieku sniegto informāciju.

Zādzību izmeklēšana ir policijas darbs. Lai tie turpina savu darbu. Sētā sastaptie kaimiņi vai nu nevēlas runāt, vai arī sakās, ka neko nav dzirdējuši. Bet ir teiciens – nav dūmu bez uguns.

Video

0 Komentāru