7 komentāri

Namu apsaimniekotāja pārstāvji, kuriem būtu jāaizstāv iedzīvotāju intereses, izrādās, nodarbojušies ar brutālu elektrības zagšanu. Lai cik neticami izklausītos šie galvaspilsētas lielākā apsaimniekotāja virzienā vērstie apvainojumi, tie ir patiesi!

Artilērijas ielas astotais nams Rīgā. Māja, kurā dzīvo ģimene, kuri, kā paši saka, nu ir kļuvuši par apsaimniekotāja patvaļas upuriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tā brutāli zagt??? Tas ir par traku!!!!!”

Lietas būtība? Kādā jaukā dienā mājas pagrabā ierodas strādnieki, kuri to sāk tīrīt. Pēc kāda laika cilvēki noiet pagrabā un pamana, ka pie elektrības vadiem, kuri pieder viņiem, ir veikts nelikumīgs pieslēgums. Pieslēgums pamanīts nejauši.

Likumīgo kabeļu īpašnieki pieaicina sertificētu elektriķi, kurš pieslēguma vietu apseko un dod slēdzienu, ka te notikušas nelikumības.

Ketija, dzīvokļa īpašniece

Es, iespējams, jau no jūnija, neko nezinot, apmaksāju cita tērēto elektroenerģiju. Es neko neteiktu, ja kāds būtu atnācis, palūdzis atļauju pieslēgties, uzlicis savu skaitītāju.

Bet tā brutāli zagt??? Tas ir par traku!!!!!

Kurš vainīgs?

Kuru iestādi pārstāv strādnieki, kuri rosījās pagrabā? Ēku apsaimnieko Rīgas namu pārvaldnieks un tieši viņu darbinieki rosījās pagrabā. Brīdī, kad esam attiecīgajā adresē, iedzīvotāji klātienē uzaicinājuši arī Rīgas namu pārvaldnieka pārstāvjus, bet tie ieradušies no rīta.

Sazināmies ar apsaimniekotāju pārstāvi. Vai viņi atzīs nelikumīgo pieslēgumu? Viņa apstiprina, ka telpas tīrījuši viņu darbinieki.

Santa Vaļuma, ”Rīgas namu pārvaldnieka” pārstāve

Diemžēl telpās nebija apgaismojuma, līdz ar to mūsu speciālisti veica elektrības pieslēgumu, lai apgaismotu šīs telpas un varētu veikt telpu atbrīvošanu.

Diemžēl ir konstatēts tas, ka pieslēgums ir veikts nekorekti, ir konstatēts pārkāpums, tiks veikta iekšējā pārbaude un, protams, dzīvokļa īpašniekam, kuram pieder šis skaitītājs, pieslēgums, šie izdevumi par patērēto elektroenerģiju tiks atlīdzināti.

Līdz diviem gadiem cietumā

Izdevumus aprēķinās, ņemot vērā, cik var patērēt viena izmantotā spuldzīte. Bet kā ar zādzības faktu? Pēc likuma par elektroenerģijas patvaļīgu izmantošanu ievērojamos apmēros draud īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, ja apmēri ir ievērojami – līdz diviem gadiem cietumā. Apsaimniekotājs policijā nevērsīsies.

Ja to izdarīs iedzīvotāji, tad sadarbosies ar likumsargiem. Papildus tam neskaidrs ir tas, kā apsaimniekotājam prātā ienācis pagrabu iztīrīt, lai to izīrētu trešajai personai. Mājas iedzīvotāji uzskata, ka pagrabs ir viņu, atļauju tīrīšanai, izīrēšanai nav devuši. RNP pārstāve saka, ka pagraba telpas pieder pašvaldībai.

Pat gailis pakaļ nedziedātu!

Kas būtu noticis, ja pieslēgumu iedzīvotāji nepamanītu? Visticamāk, ka nekas. To likvidētu un neviens par to neuzzinātu. Vai šis ir vienīgais gadījums? Iespējams jā, iespējams nē. Acīmredzot iedzīvotājiem ir jāskatās uz apsaimniekotāju darbinieku pirkstiem, lai nebūtu nepatīkamu pārsteigumu.

Foto

TOP komentāri

  • Baiba Briede
  • Ako
  • R.
    +2 +2 0

    R.

    Tā ir regulāra prakse. Arī mūsu mājā tā bija. Atslēdzās tikai nedēļu pēc manas vēstules Rnp.. Žēl, ka nesūdzējos, tagad jau pilnīga patvaļa it visā.. Gatavoju dokumentus patērētāju aizsardzības birojam.. Žēl sava laika ziedot Rīgas brandžas dēļ ..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl