”Šoferim ir sadistiskas novirzes, viņš mūs terorizē!” Sesavā pamatskolā izcēlies skandāls

Līdz šim Sesavas pamatskolas 8. klases audzēkņi regulāri braukuši dažādās ekskursijās, taču nu viņi skolotājam norādījuši, ka nevēlas vairs braukt autobusā, kuru vada pagasta šoferis – bijušais robežsargs.

Atpakaļ uz rakstu

70 komentāri

 • Bijušais Sesavnieks:JF

  Bijušais Sesavnieks:JF

  Mūžīgi karojošās nometnes. Sesava un Avangards, atvainojos Bērvircava :) Labi zinu šoferi, super džeks. Vienkārši kādam vajag Sesavā atbrīvot vietu.
 • Valentīna

  Valentīna

  Man liekas, ka šoferim arī ir jābūt saprotošam, jo pubertātes vecuma bērniem ir tāds vecums, ka viņiem liekas ka visu var un visu zin, kā arī viss ir atļauts, tā, it kā ir, kā šoferim nebija savu bērnu ar grūtu pārejas vecumu. Ja nav dots saprasties ar dažāda vecuma bērniem, tad nav jāstrādā ar bērniem, vai uzņēmumu, kas sniedz pakalpojumu, ko izmanto priekš bērniem.
 • Roberts Valenburgs

  Roberts Valenburgs

  Sabiedriskajā transportā tak arī to pašu nedrīkst darīt! Šoferis arī pareizi pateica kad ir jāorganizē vietas kur bērni var ieturēt pauzi kur var paēst.
 • Ieva Ieva Ieviņa

  Ieva Ieva Ieviņa

  Lai nebrauc,es atbalstu to šoferi,autobusā ēst nedrīkst,ir mājas,skolas ēdnīca,kafejnīcas,lai ēd,autobusā nav jāēd.Šoferim pēc bērniem nav jāvāc,viņam par to papildus nemaksā.LAIKAM TĀM GUDRAJĀM MĀTĒM,TĒVIEM NAV NĀCIES REDZĒT CIK CŪCĪGI BĒRNI UZVEDĀS,KUR VIŅI LIEK SAVAS KOŽLENES UN PĀRĒJO KO VAIRS NEVAJAG?!!!
 • Andris

  Andris

  Es vadu autobusa 10 gadus kurš ir 16 metrus garš , atļauju bērniem līdz 18 gadiem darīt visu ko tik vēlās , skrāpēt logos ,,skaistus,, vārdus , ēst un dzert visu ko,pievemt salonu,piedrazot, skaļi klausīties mūziku, skaļi aurot,tikai tādēļ var novadīt autobusu precīzi un bez avārijām jo tie taču ir mūsu mīlētie pašu bērni
 • Ivo Yeblis

  Ivo Yeblis

  Šoferis ir vienkārši neadekvāts, un viņa atbalstītāji tāpat! Ekskursija ir domāta atpūtai, un arī lai mazliet atlaistu disciplīnas grožus. Pat trakajos padomju laikos skolas ekskursijās autobusā ēdām maizītes un dzērām tēju no termosa. Ārzemēs daudz kur ir ceļmalās speciālas atpūtas vietas, ar galdiņiem, kur cilvēki var apstāties un izlocīt kājas, paēst. Latvijā tādu nav! Tad jūs gribat, lai bērni visu ekskursijas dienu neēd un nedzer? Vai arī lai kāpj ārā paēst šosejas nomalē, kur garām lido fūres?
  • Ieva

   Ieva

   Ivo Yeblis kāpēc Latvijā visas atpūtas vietas ir aiztaisītas ciet,tikai tā iemesla pēc,ka tādi bērni uzvedās,kā cukas un privātmāju iedzīvotāji parasti veda uz tā stāvietām savus atkritumus.TĀPĒC LATVIJĀ VAIRS NAV ATPŪTAS VIETU,JO CILVĒKI IR CŪKAS!!!!
 • Vita

  Vita

  Jūs domāiet ko rakstat,neviens to autobusu nav piemēslojis.Bērni vienkārši pēc ekskursijas padzer ūdeni sulu,vai limonādei.Apēd maizīti,kas tur slikts.Neviss vēl ir pateikts,to kā bērni tika apsaukāti un pazemoti.Varbūt varētu patīt filmiņu atpakaļ un atcerēties savas ekskursijas.Negribās ticēt,ka jūs sēdējāt kā mūmijas.Ja ar jūsu bērniem būtu kaut kas tāds, gribētu redzēt ka jūs ignorētu?
 • Žagatiņa

  Žagatiņa

  Tas ir kaut kas neiedomājams,kā bērni uzvedas autobusos. Arī sabiedriskajos. Viņiem liekas, ka uzturas personīgajā transportā. Principā visur. Skolotāji pat necenšas viņiem aizrādīt. Mūzika skan pa visu autobusu. Pilnībā piekrītu šoferim. Kārtībai jābūt. Un piekrītu Mārim. Fb ir lielāks spēks kā Bez Tabu. Bildes par atstāto cūcību un klāt skolas un klases.
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  "Sadistiskas novirzes"...
  Bēdīgi slavenais autobuss ir pārtaisīts par moku kambari uz riteņiem - visiem bērniem tiek atņemtas pases un mobilie telefoni, tad viņiem brutāli norauj drēbes un viņus iekaļ važās, un sadistiskais šoferis apspīlētā ādas kostīmā, bruņojies ar dzeloņdrāti aptītu dildo un pletni, nežēlīgi spīdzina nabaga bērniņus ļaujot vaļu savām "sadistiskajām novirzēm". ?
 • John
  +12 +12 0

  John

  Lidz kadai pakapei jabut neaudzinatam un nekulturalam lai uzskatitu ka piemeslot busu , sasmeret sedeklus ar partiku un ar skalu muziku traucet soferim stradat -tas izradas ir normali un ari skolotajs tapat doma !!! Bet soferis kurs grib lai busa butu tiriba un kartiba izradas ir nenormals !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!