Soda autovadītāju, kuras spēkratā ietriecas kravas automašīna

Ceļu satiksmes negadījums notika 18. aprīļa pēcpusdienā. Linda trijos pēcpusdienā, kā ierasts, kopā ar dēlu devās uz mājām. Brīdī, kad bija nepieciešams no Rīgas apvedceļa nogriezties pa kreisi, viņa atpakaļskata spogulī pamanīja strauji tuvojošos kravas automašīnu.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

 • Gints

  Gints

  Tās bultas uz ceļa seguma vispār nav arguments. Nesaprotu, kā var izmantot bultas satiksmes regulēšanai, ja ziemā tās neredz. Mēs dzīvojam debiliku valstī, kur csdd nesaprot ka Latvijā mēdz būt ziema?
 • Kasis

  Kasis

  Vēl vajadzēja policistiem pārbaudīt kad notika avārija (pēc video reģistratorā redzamā laika), vai auto vadītāja nav runājusi pa tālruni.
 • Aķītis

  Aķītis

  Tas krustojums nepareizi ir izprojektets vispar tur varetu apli izveidot un avarijas nebutu tur. Es tik nesaprotu ar ko atskiras viens krustojums pirms si krustojuma no jelgavas viadukta puses kur tu vari kaut apkart griezties preteja brauksanas virziena.
 • Zigis

  Zigis

  Un par tādu bojājumu ķipa 3000 euro remonts kas tā mašīna no zelta vai?
 • Andris Nummurs

  Andris Nummurs

  Ja fiksējiet sievietes pie stūres esiet. Uzmanīgi , viņām ir savādāka izpratne par braukšanas stilu.
 • Anna

  Anna

  Anna Kononova
  ”Latvijas Valsts ceļi” pārstāve

  Mūsu kolēģi no satiksmes organizācijas pārvaldes noteikti apsekos vēlreiz šo vietu, apskatīsies, vai iespējams veikt kādus uzlabojumus ar nelieliem ieguldījumiem. Šis krustojums nav melnais punkts, šobrīd citi krustojumi ir prioritāte. ---
  ---- 1 km Pirms krusta abos virzienos uz Rīgas pavedceļa uzliks ātruma ierobežojošu zīmi "30" un atļaus kreiso pagriezienu. :)
  Bet šobrīd tur ierobežojumu nav - "90", tāpēc vēl jo vairāk izbrīna - skatījos spogulī, redzēju aizmugurē smago, kurš brauc tam paredzētajā atļautajā max ātrumā, bet... apstājos ceļa vidū uz vienīgās braukšanas joslas, lai liekās kur grib... Labi ka Zosi pašu un bērnu nesavainoja.
 • Arī šoferīts
  +19 +19 0

  Arī šoferīts

  Ievērojāt videoreģistratora video - šitā "ķipa autovadītāja" šo neatļauto kreiso pagriezienu veic vispār bez pagrieziena rādīšanas.... un vēl neapmierināta.
  Ja šo pašu nebūtu smagais aizķēris, viņa taču vienkārši pofigā aizbrauktu prom...
 • Latvanis -Lumpenidis
  +10 +10 0

  Latvanis -Lumpenidis

  Čāča izraisa avāriju, noliek pa sitienam savu bērnu sataisa nepatikšanas arī citiem avārijā iekļuvušajiem un vēl kačā pravas...
  Esot, redz, CP priekšā kaut kad tur nogriezusies, un vispār visi tā dara...
  Par CP vispār nav vērts pieminēt - tiem galvenais radari priekšā un pakaļā, un vēl pa kluso kādu naudīgu dzērāju ar kreiso alkometru noķert - kāda tur vēl kārtība un disciplīna uz ceļa - kas tas vispār ir :)
 • Patiesība

  Patiesība

  Jāiet pa jaunam mācīties. Esmu ievērojis, ka jaunie autovadītāji, nokārto eksāmenus, un tad atslābinās. savlaicīga pagrieziena ieslēgšana, vispār tiek kavēta. Laikam jau domu ātrums ir tik ātrs, ka papriekšu sāk griezt stūri, un tad ieslēdz, ja atcerās.
 • Sāra Sarmīte Dzintare

  Sāra Sarmīte Dzintare

  90% attiecas uz autovadītājiem, kuri no Ventas ielas brauc uz Liedaga ielu, bet pagriezienu ieslēdz tā, it kā gribētu nogriestie uz pirmās , Klaipēdas ielas virzienu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!