Sociālo tīklu lietotāji nosoda populārus “Instagram” lietotājus par distancēšanās neievērošanu

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

Pievienot komentāru

Latvijā noteikti stingri distancēšanās ierobežojumi, kas liedz kopā pulcēties draugiem un radiem, kuri nedzīvo kopā. Tāpat jāievēro divu metru distance un virkne citu noteikumu, lai uzveiktu Covid-19 izplatību Latvijā. Tomēr “Bez Tabu” skatītāji norāda, ka Latvijā zināmi cilvēki šos noteikumus neievēro.

Ričards

Mūsu vietējās slavenības Kašers un Samanta Tīna ļoti jauki pavada laiku, lai gan Latvijā izsludināts ārkārtas stāvoklis. Laikam uz slavenībām tas neattiecas!

Dejas, dziesmas, pirts prieki un galda spēļu turnīri ne ģimenes lokā – populāri “Instagram” lietotāji ne tikai ignorējot aizliegumu pulcēties ar draugiem, bet arī nekautrējas to parādīt saviem sekotājiem. Sociālo tīklu lietotāji met akmeņus “influenceru” dārziņā, uzdodot jautājumu, vai tiešām distancēšanās uz viedokļu līderiem neattiecas?

Mākslinieks Kašers nenoliedz, ka saņēmis vēstules no sekotājiem, kuri aizrādījuši par noteikumu neievērošanu. Tomēr mākslinieks stāsta, ka satraukumam neesot pamata – viņš par noteiktajiem ierobežojumiem ir informēts un tos arī ievēro.

Kašers
mākslinieks

Mums ar Samantu Tīnu ir kopīgs bizness. Mēs esam mākslinieki, mums nav ofisa, kur strādāt, tāpēc mēs esam izīrējuši māju ārpus Rīgas pie jūras, kur mums nav saskarsme ar nevienu citu cilvēku.

Lustīgi brīvdienas pavadījis “Bez Tabu” redzeslokā jau nonākušais Regnārs Mariņins, kurš kūrē “Instagram” kontu “RigaNights” ar 38 tūkstošiem sekotāju. Viņš no žurnālistu jautājumiem izvairās – telefonu neceļ un uz vēstulēm neatbild. Taču savos īsajos video “Instagram” dalījies ar kadriem no ballītes ar draugiem.

Pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis atklāj, ka likumsargi saņēmuši informāciju par populāriem “Instagram” lietotājiem, kuri pārkāpuši distancēšanās noteikumus, policija aicina arī turpmāk par to ziņot policijas mobilajā lietotnē vai zvanot pa numuru: 110.