1 komentārs

Pirms 15 gadiem Vilnis nejauši uzzināja, ka ir inficējies ar C hepatītu. Vīruss progresēja un nu jau vairākus gadus kungs sirgst ar aknu cirozi. Latvijā pieejamo medikamentu, kas ārstē C hepatītu, cena ir 64 000 eiro!

Vilnis līdzvērtīgus medikamentus atradis Indijā, kur tie maksā aptuveni 60 reizes lētāk – 1500 eiro. Vīrietis zāles pasūtījis, taču tikmēr Latvijā mainījusies likumdošana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Medikamenti šobrīd atrodas muitā un tos tuvākajā laikā plānots nosūtīt atpakaļ uz Indiju. Vīrietis zaudēs gan samaksātos līdzekļus, gan iespēju ārstēties.

Vilnim nepieciešamie medikamenti nav kompensējamo zāļu sarakstā, līdz ar to vīrietim pašam jāspēj atrast nepieciešamos līdzekļus, lai pilnvērtīgi dzīvotu. Kādēļ valsts neļauj viņam tikt pie dzīvībai svarīgiem medikamentiem? Skaties video!

Foto

Video

TOP komentāri

  • zemene
    0 0 0

    zemene

    sarunajiet, lai jums kāds Krievijā nopērk un atved. protams, žēl zaudētās naudas, bet varbūt var vēlreiz savākt to summu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl