“Smadzenes bija putrā! Nežēlīgi sita līdz nāvei bez iemesla!” Krāslavā nezvēri nosit jaunu vīrieti

Krāslavā nežēlīgi piekauj 28 gadus vecu vīrieti, kā rezultātā viņš mirst. Aizdomās turētie ir vairāki vietējie jaunieši, tai skaitā divi nepilngadīgie. Visi ikdienā nodarbojas ar cīņas sportu. Krāslavieši ir neizpratnē, kāpēc likumsargi pēc iespējamo varmāku aizturēšanas viņus uzreiz atbrīvojuši. Neoficiāli avoti ziņo, ka tiek ietekmēti liecinieki, arī policija apstiprina, ka par notikušo varētu pastāstīt daudzi, taču liecību ir maz. Krāslavieši un bojāgājušā tuvinieki uztraucas par drošību pilsētā un baidās, ka vainīgie var izsprukt sveikā.

Atpakaļ uz rakstu

145 komentāri

 • Juris

  Juris

  Kad studēju DU sportistos, kursā bija daži cīkstoņi un tieši no Krāslavas! Ar galvu puiši tik tiešām nedraudzējās! Bija iedomības kalngals! Diezgan agresīvi noskaņoti un cīņu sporta veidi viņiem bija reliģijas vietā! p.s. Pats interesantākais, ka ne vārda nerunāja Valsts valodā, bet visi kā viens mācijās budžetā!!!
 • Margo

  Margo

  Veidojam grupu facebook KRASLAVA UN MES PALIDZAM VIENS OTRAM! So situaciju nevar atstat!
 • Bebrs

  Bebrs

  Kāpēc šeit tiek cenzēti komentāri? Kāpēc jāaizstāv tie trīs mēsli? Kāpēc izdzēsa manu komentāru, kur aicināju dalīties ar informāciju par šo notikumu sociālajos tīklos?
 • Margo

  Margo

  No ka mums ir jabaidas?! Hahaahaaaa !!!! Mums jaaizstav kkadi delini? Ha !!!! Man liekas ka vajag kko NORMALU BEIDZOT IZDARIT UN VISOS SOS “BIDLA” sasodit
 • Margo
 • MARGO
  +11 +11 0

  MARGO

  Aborta atliekas ! Vini nav “kruti” uzreiz var saprast kas par “vecakiem” - fu fu fu - pat par cuukam nevaru nosaukt!
  • hi
   +14 +14 0

   hi

   ...šito kropļu vecāki ir tādi paši ,,puspisti mērgļi,, ka viņu smirdīgās atvases! vajadzētu visus patriekt no pilsētas,kā senos laikos darīja ar slepkavu gimenem!
 • Tātad
  +23 +23 0

  Tātad

  : iespējamie vainīgie ir no Krāslavas sporta skolas. Tā ir Latvijas cīņas federācijas (LFC) biedrs. Kas ir sakāms LCF par to, ka viņu rindās ir treneri, kuri ne tikai saviem audzēkņiem nav iemācījuši sportiskos principus, bet arī atļauj piedalīties čempionātos cilvēkiem, par kuriem ir zināms, ka tie regulāri pārkāpj likumu? Savukārt, kas ir sakāms Latvijas sporta federāciju padomei, kura minētajiem treneriem Jurijs Čilikins un Jevgēnijs Tarvids ir izsniegusi licences?
 • Guru

  Guru

  Atcerieties, ka vainīgie un viņu tuvinieki tagad visvairāk baidās, ka varētu tikt iesaistīta visa LV sabiedrība! Tāpēc lūdzu lūdzu, dalieties ar informāciju par šo notikumu visur, kur varat: Facebook, Twitter, Draugiem. Sūtiet epastus uz policiju un portāliem. Jāpanāk arī, ka Delfi nopublicē informāciju par šo notikumu un atļauj komentārus!
 • Oxy

  Oxy

  Nu ko lai saka - tas kraslavas prieksnieks ir cirvis...ari likumi pie mums ir miksti, ka var nosist un nesedet...smiekligi...
 • Un vēl
  +11 +11 0

  Un vēl

  1) Kurš izvērtēs to, ka nepilngadīgie gailīši atradās spēļu zālē?
  2) Ja ir minēts, ka puisim bija daudz draugu, tiešām neviens no tiem nebija klāt un nevar liecināt? Ja ir bail, tad noskaidrojiet iespējas liecināt anonīmi.
  3) Visi kuri uzskata sevi par draugiem, sametiet katrs pa 20-50 EUR advokāta pakalpojumiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!