“Smadzenes bija putrā! Nežēlīgi sita līdz nāvei bez iemesla!” Krāslavā nezvēri nosit jaunu vīrieti

Krāslavā nežēlīgi piekauj 28 gadus vecu vīrieti, kā rezultātā viņš mirst. Aizdomās turētie ir vairāki vietējie jaunieši, tai skaitā divi nepilngadīgie. Visi ikdienā nodarbojas ar cīņas sportu. Krāslavieši ir neizpratnē, kāpēc likumsargi pēc iespējamo varmāku aizturēšanas viņus uzreiz atbrīvojuši. Neoficiāli avoti ziņo, ka tiek ietekmēti liecinieki, arī policija apstiprina, ka par notikušo varētu pastāstīt daudzi, taču liecību ir maz. Krāslavieši un bojāgājušā tuvinieki uztraucas par drošību pilsētā un baidās, ka vainīgie var izsprukt sveikā.

Atpakaļ uz rakstu

145 komentāri

 • ТАТЬЯНА

  ТАТЬЯНА

  ВСЕМ РОДСТВЕННИКАМ ГЛУБОЧАЙШИЕ СОБОЛЕЗНОВАНИЯ. В ИЮНЕ Я ПОТЕРЯЛА ЕДИНСТВЕННОГО СЫНА. ОСТАЛАСЬ ОДНА БЕЗ ВНУКОВ ( 29 ЛЕТ ) . ПОНИМАЮ ВСЮ ВАШУ БОЛЬ. ЕСЛИ ЕСТЬ НА ЭТОМ СВЕТЕ СПРАВЕДЛИВОСТЬ И БОЖЬЯ КАРА , Я НАДЕЮСЬ ЭТИ НЕЛЮДИ СВОЕ ПОЛУЧАТ . НА СУД ГОСУДАРСТВ А ВЕРЫ НЕТ . БОЛЬШОГО ВАМ ТЕРПЕНИЯ !
 • Jj

  Jj

  Говорят что малолетние преступники в Беларуссии прячутся. Почему?
 • Liza

  Liza

  Пожалуйсто оповнстите нас, почему несовершеннолетние убийцы на свабоде. ??? В каком размере получили в конверте следователи для того что замять это дело? И не фигурмровали имена убийц- малрлеток. Почему убивали трое а сидит под следствием один?????????
 • Edijs

  Edijs

  Ir Jāveic pārbaude Kārsavas policījā un likumsargi, kas piesedz nodarījumu, jāsviež ārā no darba.
 • Edijs

  Edijs

  Nepilngadīgie, kuri piedalījās arī jāsoda bez žēlastības.
 • Arkādijs

  Arkādijs

  Taisnīgs sods par šādu nodarījumu būtu no 17 gadiem cietumā un kastrācija, līdzīgi, kā Polijā piemēro kastrāciju.
  Tāpat vietējai pašvaldībai turpmāk ir jānodrošina reālu pašvaldības policijas klātbūtni, kas patrulē un uzrauga drošību.
 • Unknown

  Unknown

  Es stradaju maksaju nidoklus no savas algas kam man ir jautajums es baidos iziet ara kraslava dienas laika jau nesakot par vakaru vai nakti policisti zin visu kur pardod narkitikas bet ne ko nedara kontrabandas caur pilsētu iet da viniem poh tik maksa par jumtu un dari ko gribi vini strada na atjebis un pēc tam valsts doma kapēc visi dodas prom no latvijas kas ta ir par valsts vispar kura nevar nodrosinat drosibu saviem iedivotajiem
  • WTF

   WTF

   Vai tik nebij tā, ka pirms vairākiem gadiem Krāslavā pie šīs pašas kafejnīcas kautiņā nogalināja arī SIA LEVEN šefu?
   • Krāslavietis

    Krāslavietis

    Jā viņu pašā todesā no otrā stāva pa kāpnēm nogrūda lejā... Tur kāpnes ir ļoti stāvas
 • Likumi.lv

  Likumi.lv

  Krimināllikums.
  37.pants. Nāves sods

  (1) Nāves sodu — nošaušanu var piespriest vienīgi par slepkavību sevišķi pastiprinošos apstākļos.

  (2) Nāves sods nav piemērojams personām, kuras līdz nozieguma izdarīšanai nav sasniegušas astoņpadsmit gadu vecumu, un sievietēm.  Nepilngadīgajiem no 14 gadu vecuma var piespriest mūža ieslodzījumu.

  Ja tas bija organizētā grupā ar nodomu.
 • Diemžēl

  Diemžēl

  Čigāni Krāslavā tirgo narkotikas, apzog pensionārus un iebiedē, izvaro meitenes un piekauj puišus. Un visi par to zin, bet policija nēēē. Visi zin kur tie izdzimteņi dzīvo, kur tirgo un ar ko. Izejot pilsētā var satikt ne vienu vien čigānu. Un ko viņi tur dara kā jūs domājat? Viņi strādā - piedāvā narkotikas vai gaida pastāvīgos klientus. Kafejnīcā "Mārīte" dažus gadus atpakaļ gaišā dienas laikā manam vīram arī piedāvāja tā pat vien!!! Pie mazās Maksimas nesen uzcēla māju viena no slepkavu trijotnes tēvs. Nu bet viņi nekur nestrādā! Kur ir VID? Kur ir policija? Vārdu sakot Krāslavā ir pilnīgākais "bezpridels"!
  Mūsu bērni vakaros iet no mākslas un mūzikas skolām! Man piemēram bail pat dienas laikā par savu bērnu goda vārds. No mūsu policijas jēgas nav te jau vajadzīgs bataljons ar amonovciem!!!
 • Krāslavietis

  Krāslavietis

  Krāslavā 60% policistu vienkārši piesedz savējos pa blatai un ne tikai viņi.. Piem visiem arī zināms ka arī lauksaimniecības konsultanti labi piesavina naudu kā arī nodokļu inspektori pērkami.. diemžēl tā ir tikai aizberga virsotne no tā visa čūsku midzeņa Krāslavā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!