Sludinājumu portālā SS.lv piedāvā iegādāties preci, kura nemaz neeksistē

Komentāri

Virtuālie sludinājumu dēļi. Tajos atrodams viss, kas kust un nekust. Gan patiesas mantas, gan tādas, kuras nemaz nav iespējams iegādāties. Proti, sludinājums, kurā teikts, ka vari tikt pie konkrētas mantas, bet, kad zvani, interesējies, tērē savu laiku, izrādās, ka preces nemaz nav.

Ar šādu situāciju sastapies arī kāds Bez Tabu skatītājs. Proti, tiek piedāvāts iegādāties velosipēdu. Mazlietots. Ar garantiju. Par 150 naudiņām. Tā vēsta sludinājums, kas piesaista skatītājas uzmanību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Labdien. Pavasaris ir tas laiks, kad jāsāk domāt par riteni. Manu uzmanību piesaistīja sludinājums par skaistu velosipēdu, zvanu, prasu, bet saņemu atbildi, lai pārzvanu pēc pārdesmit minūtēm. Kad zvanu atkal, saka, ka tas nav pieejams, būs pēc vairākām dienām. Uzreiz tiek piedāvāti citi minamie, bet par augstāku cenu. Un tā tas notiek katru reizi,” raksta skatītājs.

Arī Bez Tabu komandai telefona sarunā tiek piedāvāts ierasties uz vietas un palūkot citus braucamos, par citām cenām.

Tiek solīts, ka sludinājuma teksts tiks izmainīts vai arī to vispār dzēsīs, jo tajā nav ne pušplēsta vārda par to, ka prece var nebūt uz vietas.

Jāpiebilst, ka pavisam nesen Bez Tabu skatītāji jau vērsa uzmanību uz to, ka līdzīgā veidā tiek piedāvāts iegādāties automašīnas. Virtuāli atrādīts ir viens, bet realitātē cits spēkrats.

Video

Lasi vēl