Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

90 komentāri

Pasta darbinieki Liepājā nepilda savus darba pienākumus, apgrūtinot klientus, ziņo liepājniece, kura fiksējusi pastnieci, kura vairākkārt nepiegādā ierakstītas vēstules līdz saņēmēja namdurvīm.

Liepājniece Dzīne stāsta, ka pastnieces nolaidību pret darba pienākumiem novērojusi jau pagājušogad: “Ierakstītu vēstuli nenogādāja rokās. Pat nepiezvanīja pie durvīm, nepārliecinājās, vai saņēmējs ir sastopams, kā tas būtu jādara. Vienkārši iemeta lapiņu [uzaicinājumu ierasties pastā saņemt vēstuli] un aizgāja.”

Dzīne tobrīd bijusi mājās kopā ar apslimušu bērnu. Šā iemesla dēļ nav varējusi nokļūt pasta nodaļā, lai saņemtu vēstuli laikus.

Dzīne

Dzīne

Tā kā pie manas dzīvokļu mājas ir kamera, apskatījos ierakstu. Redzēju, ka pastniece saraksta lapiņu, iemet to un aiziet.

Kad zvanīju, lai uzzinātu, kāpēc viņa tā rīkojas, dzirdēju, ka blakus vadītājai klausules otrā galā taisnojas pati pastniece.

Viņa teica, ka klauvējusi pie durvīm, bet neviens tās nav atvēris. Bet tie ir meli, kamerā visu var redzēt!

Regulāra nolaidība?

Sievieti šokē fakts, ka nolaidība aizvien nebeidzas: šogad nu jau cita pastniece rīkojas tāpat.

Dzīne

Dzīne

Nedēļā divas reizes – 7. un 15. augustā – bija šāda rīcība. Arī, būdama mājās, redzu iemestas lapiņas.

Šoreiz pastniece lapiņas bija sarakstījusi pirms tam, jo video materiālos redzams, ka viņa nāk un pa taisno lapiņas vienkārši iemet un aiziet tālāk.

Arī šīs pastnieces nolaidība fiksēta novērošanas kameras ierakstos

Bez Tabu komandai izdodas sastapt VAS “Latvijas Pasts” Liepājas pastnieku priekšniecību. Pārstāve stāsta, ka veiktas pārrunas ar darbiniekiem. Taujāta, vai bijušas sūdzības no citiem klientiem, viņa stāsta, ka “manā praksē tā nav gadījies. Viņiem [pastniekiem] ir amata apraksts, vēstules jāpiegādā.”

Tiesa, Dzīne teic, ka arī citiem apkaimes iedzīvotājiem pastniece nepiegādā vēstules, kā pienākas: “Ir kaimiņienes, kas man par to teikušas. Ir arī vecākas kundzīte, kurai ir grūtības ar staigāšanu. Kā būtu, ja policists vai ugunsdzēsējs šādi rīkotos? Ja būtu izsaukums, un viņš atbildētu: “Mēs tur bijām, tur viss kārtībā.” Bet patiesībā viņš tur nebūtu bijis.”

Būs dienesta izmeklēšana

VAS “Latvijas Pasts” Kvalitātes vadības daļas vadītāja Gunita Mazīte stāsta, ka šāda nolaidība nav pieļaujama. Arī atrunas par laika trūkumu neesot korektas, tikšot veikta dienesta izmeklēšana.

Par piegādes kvalitāti 2016. gadā “Latvijas Pastā” saņemtas 50 pretenzijas, savukārt šogad saņemtas četras sūdzības.

TOP komentāri

 • Ingrīda Vīduša
 • Liiga Mazaa
  +11 +11 0

  Liiga Mazaa

  Arī Rīga ta ir.. Ne vienu reizi,neesmu dzirdējusi ,ka pie durvīm būtu piezvanījusi, bet atstātajā lapiņā pastkastītē ir rakstīts, ka nebija mājās. 😁😁😁😃 bet tie ir meli..
 • Aha
  +10 +10 0

  Aha

  Un tā ir taisnība.Esmu no Liepājas un ir tieši tas pats.Esmu BKA,atrodos visu laiku mājās,dīvaini ka uz vakarpusi ejot ārā,paņemot no pastkastītes lapu uz kuras virsū uzspiests "adresāts nav mājās,atstāts ziņojums" neviens pie durvīm netika klauvējis nevienu reizi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl