Slimnīcas apmeklētājs vaino personālu neprofesionālā attieksmē pret cietušo

Komentāri
Slimnīcas apmeklētājs vaino personālu neprofesionālā attieksmē pret cietušo
FOTO: LETA

Bez Tabu saņēmis aculiecinieka video, kurā redzama sieviete nekustīgi guļam Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Onkoloģijas centra telpās pie pašas ieejas. Video autors sakās esot ziņojis par situāciju mediķiem, bet, viņaprāt, speciālistu reakcija nav bijusi profesionāla.

”No sākuma neviens vispār negāja klāt. Piegāja tikai tad, kad es pāris reizes pateicu, kamēr viņa [ārste] runāja pa telefonu. Viņa aiz stūra stāvēja. Varbūt neredzēja to. Video var redzēt, ka viens ārsts paskatās, apgriežas un aiziet. Koridorā aiz durvīm arī stāvēja ārsts. Paskatījās uz viņu, tad paskatījās pulkstenī un arī neko,” stāsta Bez Tabu skatītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Citi iestādes apmeklētāji iet garām, kāpj pāri, jau sanākušie pievērš satrauktus acu skatienus. Tāpat ik pa brīdim mana pa ārstam, bet jebkāda rīcība, pēc aculiecinieka domām, izpaliek.

Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve informē, ka sākotnēji tika pārbaudīts, vai sieviete elpo, pēcāk pagriezta drošajā stabilajā sānu pozā. Un tas viss esot darīts, pirms video autors sācis filmēt. Un tad jau palikusi guļam uz grīdas, līdz ieradās speciālists, kas konstatēja – tā bijusi epilepsijas lēkme. 

Neatkarīgi no vietas, kur šāds atgadījums notiek, tiem, kuri to prot, sniedziet pirmo palīdzību, pārējiem iespēju robežās aicinājums turēt acis vaļā un gādāt par drošību.

Video

Lasi vēl