Slima guļ uz grīdas izkārnījumos, aklais vīrs bezspēcīgs, un sapuvusi pārtika! Ventspils puses sirmgalvju pāra ārprātīgie dzīves apstākļi

Ventspils novada Vārvē sirmgalvju pāra dzīvesveids dzen izmisumā daudzdzīvokļu nama iedzīvotājus. Kā stāsta mājas iemītnieki, sirmgalvji kopš Lieldienām savā miteklī pastiprināti lietojot alkoholu, nokārtojoties turpat uz grīdas, neatver durvis nedz kaimiņiem, nedz sociālā dienesta darbiniekiem un citu institūciju pārstāvjiem. Tāpat iedzīvotāji ir nobažījušies par tur dzīvojošās sirmgalves veselības stāvoklī. Kad “Bez Tabu” komandai izdodas iekļūt problēmdzīvoklī, paveras briesmīgs skats.

Atpakaļ uz rakstu

43 komentāri

 • Pendragon13
 • >:-)
 • Re Bek
  +10 +10 0

  Re Bek

  Ko rādat mums? Mēs šādas situācijas redzam visur, bet aizvediet tur kādus no 100 gudrajām galvām. Viņi lai redz reāli kā ir dzīvē, bet ne kā būtu ja būtu kā nosaka ES.
 • Zane

  Zane

  Ar līdzīgiem gadījumiem dzīvē nācies saskarties vairākkārt-neviens nav varējis ne palīdzēt,ne ko atrisināt.Visos gadījumos visu atrisināja nāve un atpestīja kaimiņus no ikdienas šausmām.Pamatā visi tie bija cilvēki ar psihiskām saslimšanām,vācēju sindromu,fobijām un mānijām un galvenais ,ka privātīpašums arī tad ir svēts un ar varu neko nedrīkst darīt.Vienistabas dzīvoklis piebāzsts ar atkritumiem no miskastes,bet arī tad,redziet,nevar neko darīt.Līdz viena jaukā dienā šie''Getliņi ''aizdegās un vācējs-ārkārtīgi agresīvs vecis- nosmaka,vajadzēja pāris lielos konteinerus,lai izvestu tos mēslus,kas visā mājā bija radījuši neciešamu smaku,blusas,plusakus,peles.
 • Jana

  Jana

  Par ko Sociālais dienests saņem algu, par to ka neko nevar izdarīt? Kā neredzīgu un nekustīgu cilvēku var šitā vnk atstāt, jo visiem nospļauties, jo kāds ir pārliecināts ka vecumdienās nenonāks tādā nožēlojamā stāvoklī. Diezgan pretīgi, pat ne tie izkārnījumi bet gan attieksme!
  • jannis

   jannis

   un tai skaitā jums ir nospļauties,darat ari jus kautko šai situācijā ja tik gudri runājat...dirst nav malku cirst...kā butu jārikojās kādam no dienestiem ja viņi kategoriski no visa atsakās un ne ar vienu nesadarbojās...ar varu nevienu savākt nevar pret paša gribu...janu ari var iespundēt psihenē jo tu man nepatīc tāpēc pasudzešos lai tevi ved prom uz tvaika ielu
 • Madara Grēciniece
 • Maruta Puriņa

  Maruta Puriņa

  Kur skatas socialais dienests vai tiesam neko nevar darit.
 • Juris Matejs

  Juris Matejs

  Man ir viens jautājums, kāda sakarā bez tabu komanda tiek ielaista un iekļūst, atrodas privātīpašumā bez īpašnieku atļaujas? Vugd un Policija tas ir skaidrs, kurš likums ļauj tur atrasties bez tabu žurnālistiem un uzturēties?
  • jannis

   jannis

   tie sērgas ir visur.es ari nesaprotu ar kādām tiesībām viņi atrodās privātīpašumā.turklāt filmē.neizklausās kad tika pieminēts kad ar saimnieka atļauju
  • Re Bek

   Re Bek

   Acīm redzot Tev patīk arī atrasties šādā vidē, ja uzbrūci Beztabū? Laikam kārtējais dzīvniekmīlis?
  • Juris Matejs

   Juris Matejs

   Re Bek jautājums ir cits, kāds juridiski statuss ir atrasties ne piederīga personām svešā īpašuma un bez īpašnieka atļaujas veikt filmēšanu. Tā nav sabiedriska vietā. Ja tas būtu uzbrukums tad uzrakstītu iesniegumu policijā, bet šī ir diskusija.
 • sani

  sani

  Pareizi Vijas kundze rīkojās, citiem nav jācieš viņu cūcības dēļ. ar varu javed uz pansionātu. cits izskaidrojums nav
 • Inga Skubiņa

  Inga Skubiņa

  Šim vājprātam noteikti prasās iztirzājums un nobeigums...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!