Slēpošanas trasē Siguldā plīst pacēlājs! Atpūtniekiem pamatīgs izbīlis, esot arī traumas

Alberts Dinters

Autors: Alberts Dinters

Bez Tabu raidījuma žurnālists ar specializāciju kriminālstāstu šķetināšanā. Īpaši ass un nesaudzīgs, aizstāvot vides tīrību un dabas saudzēšanu.

13 komentāri
Slēpošanas trasē Siguldā plīst pacēlājs! Atpūtniekiem pamatīgs izbīlis, esot arī traumas

Šobrīd laikapstākļi pamatīgi lutina tos, kuri ir ziemas prieku piekritēji. Daudzi to izmanto, lai dotos uz slēpošanas kalniem. Viena no iecienītajām slēpošanas trasēm ir Siguldas pilsētas trase, kur vakar vakarā esot plīsusi pacēlāja trose.

Bez Tabu redakcijā atskanējis satrauktas skatītājas zvans par to, ka 16. janvāra vakarā Siguldas pilsētas trasē ir plīsusi pacēlāja trose. Zvanītāja tikusi cauri sveikā ar vieglām traumām un zilumiem. Viņa novērojusi, ka plīsusī trose trāpījusi vēl kādam slēpotājam.

Kalna apmeklētāju šokējis tas, ka trases apkalpojošais personāls uzreiz pēc notikušā nevis painteresējušies, vai nav nepieciešama palīdzība, bet gan steigšus sākuši slēgt trasi, it kā nekas nebūtu noticis.

Bez Tabu pētīs šo gadījumu, skaidrojot, kas īsti noticis Siguldā, kurš par to atbildīgs un cik drošas ir citas Latvijas slēpošanas trases.

Foto

Raidījuma “Bez Tabu” jau iepriekšējo sezonu pieredze liecina, ka slēpošanas trasēs tieši pacēlāji atpūtniekus bieži vien uztrauc vairāk par traumām uz kalna.

Noskaties video!

13 komentāri