Skolnieks Liepājā atņem naudu zēnam no 2. klases; māte pārmet direktorei un pedagogam bezdarbību

Liepājas 7. vidusskolā noticis konflikts starp 2. un 6. klases skolniekiem. Uzzinot par notikušo, gados jaunākā zēna māte ir šokā.

Atpakaļ uz rakstu

17 komentāri

 • 'toxic' masculinity

  'toxic' masculinity

  Kur ir tēvs? Lai apmāca bērnu kā kauties. Ko bērni darija pirms 100 un 200 gadiem šādās situācijās? Stiprākais vienkārši izdzīvo. Būtu tēvs kas apmācītu, varētu sasist zadzēju, bet tā kā mūsdienu paaudze ir feminizēti geji, tad neko vairāk par sūzēšanos nevar panākt.
 • Larisa Moraru

  Larisa Moraru

  Зачем в школах нужны соцыальные педагоги или психологи, если они не могут решить проблему?
 • Rū

  Kāpēc vecāki kopā ar pārdarītāju nebija blakus.?! Lai sīcis un viņa vecāki kaunās un dzird to visu.
 • Andris

  Andris

  Pie visa vainiga ir eirosavieniba ar saviem neadekvatiem nelikumiem bernu rat nevar aiz aus paraustit nevar karoc neko nevar tipa dzivojiet pasi savu meitu centisos vest karate lai varetu aizstaveties protams ta nava izeja bet kautkas jadara pasam
 • Mammai

  Mammai

  Šo situāciju tikai rīsināt mammai noķer to puiku, un vairākas reizes ar kulaku, ar skolotājiem ir tāpat, jo viņi arī savādāk nesaprot!
 • Eh

  Eh

  Augu 90 gados. Bija gan huligāni skolā, gan apceltie. Nu bija arī kabatas naudu atņēmēji. Šādus konfliktus risināja bērni paši, un vecāki pat bieži nespēja nekādi palīdzēt.Iemācījāmies aizstāvēties, mazie parasti turējās bārā, mājās gāja bārā, pa 4- 5 bērni grupā. Izveidojās savas "Bandas" interešu grupas. Citu bandu bērni, pēc attiecīgās vienošanās pat deva aizsardzību. Tas bija vesels bizness. Beigās tādus huligānus, bāra spēkā pārtaisīja par izstumtajiem. Žēl ka mūsdienās bērniem nav šīs pašsaglabāšanās solidaritātes. 😥😥😥
 • Gatis

  Gatis

  Diemžēl mūsu sabiedrībā bieži raksturīgi problēmas risināt ar Bez tabu palīdzību, lai gan šajā gadījumā tā ir policijas un bāriņtiesas lieta. Problēma jau ir audzināšanā jeb pareizāk neaudzināšanā. Ne skola un vismazāk Bez tabu neaudzinātu pusaudzi nepārtaisīs. Dzeltenajiem medijiem vajadzīga tikai skandaloza informācija.
 • keita

  keita

  Tā māte ko grib no pedagogiem? Tur tā smerdeļa vecāki aiz rīkles jāņem un jākrata, tas notika ārpus skolas, veikalā. Skolas darbinieki neatbild par to kas notiek pēc stundām, priekš tam ir senči un ja tā māte baidās par savu bērnu tad lai arī vadā un sagaida viņu pēc skolas. Tur ir jākrata tikai tā smerdeļa vecāki, bērnus audzina vecāki un atbild ko viņi ir sastrādājuši. Uz koloniju prom!
 • Aina

  Aina

  Pienāks diena,kad naudas maciņi tiks iztīrīti skolas direktorei un sociālajai pedagoģei,ai kas tas būs par "jautru tusiņu",turklāt sen jau būs to pelnījušas...
  • keita

   keita

   Pričom te viņas, ne jau viņas tādu kropli piedzemdēja un uzaudzināja, tur senču vaina. Pienāks diena kad preteklis māmiņai ribās dunci iegrūdīs un to viņa būs pelnījusi.
 • nu
  +13 +13 0

  nu

  Mums līdzīgs gadījums bija, policija pati pret viņiem neko daudz nevar izdarīt,jo likumi tā sarakstīti, ka policistam jālauž galva kā viņus piebremzēt,jo redziet ,bērniņi nepilngadīgi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!