Skat, kādus apartamentus sev iekārtojuši Iļģuciema bezpajumtnieki! Iespējams, pat tu atvasaru gribētu pavadīt tāpat!

2 komentāri
Skat, kādus apartamentus sev iekārtojuši Iļģuciema bezpajumtnieki! Iespējams, pat tu atvasaru gribētu pavadīt tāpat!
Foto: Ekrānuzņēmums

Rīgas mikrorajona sirdī ieperinājusies bezpajumtnieku grupa, kura publiskā vietā lieto alkoholiskus dzērienus, lamājas, ālējas un pat nodarbojas ar seksu.

Bezpajumtnieki uz dzīvi šeit apmetušies pirms trīs gadiem, kuru laikā iekārtojuši pamatīgu ”dzīvoklīti” – ir gan gulta, kas tiek izmantota, lai pagalma vidū nodarbotos ar mīlestību, tāpat ierīkota virtuve, kurā ir bagātīgi klāts galds. Protams, neiztikt arī bez viesistabas – tajā redzami vairāki klubkrēsli.

Lai radītu mājīgumu, uz zemes novietots paklājs. Tāpat ”Bez Tabu” žurnālisti pamana, ka miteklī ir novietots modinātājs un lasāmviela. Pēc visa spriežot, tas būtu pienācīgs dzīvoklis, ja vien tas nebūtu ierīkots pagalma vidū pie daudzdzīvokļa nama.

Foto

Blakus māju iedzīvotāji norāda, ka vairākkārt vērsušies Rīgas pašvaldības policijā, taču likumsargu rīcība bijusi simboliska – bezpajumtnieki pēc 15 minūtēm jau atkal atgriezušies savā miteklī un turpinājuši savas ierastās nodarbes.

Skaties video un uzzini, kādēļ Rīgas namu pārvaldnieks 3 gadu laikā nespēj atbrīvoties no bezpajumtnieku nelegālā mitekļa, kā arī to, kāpēc Rīgas pašvaldības policija ir bezspēcīga pasaules pilsoņu priekšā.

Video

2 komentāri