Skandāls. Skolotāja 3.klases skolniekam uzdod mājasdarbu: izskaidrot rupja lamu vārda nozīmi

Raidījums Bez Tabu saņem ziņu no 3. klases skolēna mammas, kura ir sašutusi par mājasdarbu, kāds uzdots viņas bērnam. Sūrojas, ka pagarinātās grupas skolotāja nevis aizrāda, ka necenzētus vārdus lietot nedrīkst, bet tieši pretēji, kā mājasdarbu liek sīki izanalizēt prostitūciju.

Atpakaļ uz rakstu

35 komentāri

 • eli

  eli

  Šaubos gan, ka mamma bija tā, kura sīcim kaut ko tādu 'mācījusi'. Man tagad 20 gadu, atceros, kā tās lietas gāja vaļā mazajās klasēs - sīkie samācās lamu vārdus no visurienes - mums toreiz vecāku klašu skolēni bļaustījās ne tādos vien vārdos, uz ielas dzirdējām. Cilvēki, tak ņemiet vērā, ka tajā vecumā info bērni uzsūc no VISURIENES, visbiežāk vecākus spītības pēc neklausoties...
 • Iveta

  Iveta

  Arī es ,kā māte, veiksmīgi ar to pašu skolotājas metodi esmu izskaudusi dažu labu nelāgu vārdu savu dēlu leksikonā. Tas darbojas,liek aizdomāties,jo viņi nemaz kuru katru frāzi nav spējīgi izskaidrot,kur nu vēl pareizi lietot. Māmiņa lai pēcāk nebrīnās,kas izaudzis. Visu cieņu skolotājai. Esmu šokā tikai par to,ka tādas vecāku sūdzības vispār tiek uzklausītas un publiskotas.
 • tā tas ir
 • arī mamma
  +12 +12 0

  arī mamma

  Kauns vecākiem par šādu problēmas risinājumu. Mazais rupeklis tagad jūtas ka uzvarētājs. Vecākiem vajadzēja rasties jautājumam par to, kādēļ šāds darbs uzdots, kas arī bija uzdotā mājas darba jēga. Skolotāja nesūdzējas, bet lika bērnam pašam atbildēt vecākiem par darīto. Un atkal nonākam pie tā, ka skolēns par savu rīcību neatbild...Bet žurnālistiem tik padod sensāciju..
 • demogrāfs
 • anna

  anna

  Bērnu audzina ne tikai vecāki, bērns nav izolēts no sabiedrības. Un sabiedrības visatļautība pielīp jebkuram bērnam, jo tā ir vieglāk, vienkāršāk, disciplinēt sevi ir grūtāk.
 • oga

  oga

  Pareiz darīja, ka lika izskaidrot vārda nozīmi.
  Neizni, ko tas nozīmē - nerunā ... ;)
 • LV

  LV

  Bērni,vecāki, kas nespēj iztikt pat ikdienas sarunā bez krievu lamu vārdiem, un skolotāji sabiedrības spogulis. Paklausoties zēnu sarunas satiksmes līdzekļos ausis svilst. Ir nodzēsta robeža starp pieklājīgu un citu sabiedrības locekļu aizskarošu uzvedību, zudusi cilvēka intīma pasaule, viss izlikts pārdošanai, arī cilvēka ķermeņi. ir sekas. Bērnu agresivitāte, rupjība necieņa pret vecākiem un citiem ir sekas. Jānovērš vispirms iemesli, un pats galvenais, visatļautība, ja vēlamies nākamo kaut cik pieklājīgu, paaudzi garīgi attīstītu, izglītotu un vismaz nelielu daļu inteliģentas sabiedrības. Ne velti rietumu vecāki, kuri vēlas redzēt savus bērnus ka viņu darbu turpinātājus nodod audzināšanā ļoti stingra režīma skolās. Bez labas izglītības, garīgām un kultūras vērtībām cilvēks kļūst par dzīvniekveidīgu būtni. To jau parāda prastie, mazizglītotie britu tūristi, kas uzvedas kā dzīvniekveidīgas būtnes-atbrauc piedzerties un uzvesties kā dzīvnieki
 • Up

  Up

  Best Tabu vajadzetu uztaisit sizetu par dzivi jauniesu kolonija nepilngadigiem palaidniem-paradit Matei Kai redz our sikais nonaks. Is vispar skola var lamaties? Tresklasnieks pie tam-ziepes mute!!!!
 • Elofija

  Elofija

  Skolotāja visu izdarīja pareizi. Bērni bieži lieto rupjus vārdus, kuru nozīmi patiesībā nezina. Ja vecāki neskaidro, kādam tas ir jādara. Lai mammīte labāk sev pajautā, kur bērniņš tādus vārdus saklausījies un kāpēc mutē ņem?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!