Skandāls Pakistānas kebabnīcā! Gaļas piegāde nepiemērotos auto turpinās

5 komentāri
Skandāls Pakistānas kebabnīcā! Gaļas piegāde nepiemērotos auto turpinās
Ekrānuzņēmums

Birznieka-Upīša iela, tā malā piestājis apvidus auto, bagāžas nodalījums atvērts. No kebabnīcas iznāk vīrietis, no auto vadītāja saņem baltu vīstokli un ieiet atpakaļ ēkā. Video, kuru uzņēmis Bez Tabu skatītājs.

Materiālā redzamais ir mats matā kā pirms vairākiem mēnešiem redzētais pie citas, arī Pakistānas kebaba ēdinātavas. Tās pašas markas auto, balti tīstokļi ar gaļu.

Aprīlī viss vainagojās ar PVD pārbaudi, klāt esot žurnālistiem un ēstuves īpašnieku pilnvarotās personas uzbrukumu operatoram.

Bez Tabu piesakās ciemos un dodas uz Pakistānas kebabu.

Kad ierodamies, darbiniece kādu sazvana un sākotnēji saka, ka kompānijas pārstāvis ieradīsies, intervija būs, bet tad viss mainās.

Tiek teikts, ka esot jāsazinās ar gaļas piegādātāju. Pakistānas kebaba darbinieki esot instruēti nepieņemt gaļu, ja to atved neatbilstošos apstākļos. Bet video redzams, ka tīstoklis tiek ienests ēdinātavā.

Kad jau dodamies prom, negaidot ierodas piegādes uzņēmuma pārstāvis. Tas ir tas pats kungs vārdā Muhameds, kurš bija iesaistīts notikumos aprīlī. Viņš nenoliedz, ka piegādājis gaļu ar privāto auto, bet tajā problēmas nesaskata. 

Vīrietis stāsta, ka tieši šodien dosies uz Poliju, kur noskatīta speciāla automašīna saldēto produktu pārvadāšanai. Pārtikas un veterinārais dienests ir veicis pārbaudes visos Pakistānas kebabos, kā arī apzinājis visus dzīvnieku izcelsmes produktu piegādātājus uzņēmumam.

Visās ēdināšanas uzņēmuma filiālēs konstatēti dažādi pārkāpumi, piemēroti sodi. Tas pats gaida piegādātājus. Piemērotās soda naudas gan neizklausās īpaši bargas – no 100 līdz 200 eiro.

Pret Pakistānas kebaba pārstāvi Ali Farmanu, kurš pirms kāda laika Bez Tabu sūdzējās, ka viņam Latvijā tiekot traucēts attīstīt biznesu, šobrīd ir uzsākts gan kriminālprocess par filmēšanas tehnikas bojāšanu, gan administratīvā lietvedība par mediju darba traucēšanu.

Vai uzņemtais, jaunais materiāls varētu kalpot par iemeslu, lai PVD uzsāktu lietvedību gan pret ēdinātavu, gan pārtikas piegādātāju? Atbilde nav pārliecinoša.

Foto

Video

5 komentāri