34 komentāri

Bijušie un esošie Jūrmalas pašvaldības policijas darbinieki vaino kārtībsargājošās iestādes priekšnieku Valdi Kivkucānu fiziskā un emocionālā vardarbībā.

Jūrmalas pašvaldības policijas juristes Inetas Lilinfeldes veselība vairākkārt pasliktinājusies darbavietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vasaras beigās ar spēcīgām sāpēm vēderā neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde no darbavietas taisnā ceļā sievieti nogādāja slimnīcā.

Aizvadītajā nedēļā mediķi arī ieradušies darbavietā.

Emocionālā vardarbība vai darbinieku meli?

Darbiniece nu ir tuvu nervu sabrukumam. Jau teju gadu regulāri ārstējas pie psihoterapeita, lieto antidepresantus, miega zāles, konstatēta arodslimība, izdegšanas sindroms, bosings un mobings.

“Viss sākās, kad gribēju kandidēt uz vakanto priekšnieka vietnieka vietu. Izteicu tādu vēlmi, jo esmu lojāla darbiniece, strādāju policijā jau vairāk nekā 10 gadu. Tāpat arī izglītība ļautu – studēju doktorantūrā. Tomēr Valdim Kivkucānam plānā bija šajā vakantajā amatā iekārtot savu draugu Kasparu Platnieku, ko viņš arī izdarīja.

Pēc tam Valdis Kivkucāns sāka pret mani arvien vairāk izrādīt nepatiku, bosingu, emocionāli pazemot un, varu teikt, ka pat ņirgāties. Valdis Kivkucāns darīja visu iespējamo, lai es pati aizietu no darba!” izmisusi ir iestādes juriste.

Viņa apgalvo, ka pazemojumus piedzīvojuši arī citi darbinieki, kuri nu jau vairs nestrādā Jūrmalas pašvaldības policijā.

Foto

20 gadus strādājis vadošos amatos Valsts policijā, pēc izdienas pensionēšanās pirms pieciem gadiem Valdis Kivkucāns sēdies kūrortpilsētas pašvaldības policijas priekšnieka krēslā.

“Esmu diezgan ilgi cietis viņas [juristes Inetas Lilenfeldes] atklātu darba sabotāžu. Cilvēks pasaka, ka uz divām, trim dienām dodas apsekoties slimnīcā, apsola neiesniegt slimības lapu, paņem visus darāmos darbus līdzi un pazūd uz četrām nedēļām,” teic V. Kivkucāns, norādot, ka darbiniece regulāri rīkojoties negodprātīgi pret darba pienākumiem.

Juriste I. Lilinfelde nenoliedz, ka kavē darbu, tomēr tas esot saistīts ar studijām doktorantūrā, kuru savienošanai ar darbu zaļo gaismu devis pats priekšnieks.

“Sita un spēra ar kājām” – ziņo par piekaušanu

Par iesējamu priekšnieka fizisko izrēķināšanos ar padotajiem ziņo bijušais inspektors Egīls Kušķis, kurš apgalvo, ka Valdis Kivkucāns kopā ar dežūrdaļas priekšnieku Jāni Gasjūnu viņu piekāvuši Pašvaldības policijas telpās.

Viņi vainojuši inspektoru pašvaldībai piederošas degvielas zādzībā, atzīšanos centušies panākt, izmantojot fizisku spēku.

“Dežūrdaļas priekšnieks Jānis Gasjūns man grūda virsū galdu, grāba aiz rokām, sāka lauzt roku, centās nogāzt zemē tikai tāpēc, ka es neuzrakstīju to, ko viņam gribējās. Pēc tam kabinetā ieskrēja Valdis Kivkucāns, sagrāba aiz otras rokas un spēra pa kājām,” atminas bijušais inspektors.

Valdis Kivkucāns noliedz apvainojumus, skaidrojot, ka pat videonovērošanas kamerās fiksētais konflikts patiesībā esot traktējams kā inspektora agresijas savaldīšana. Tiesa, inspektors norāda, ka audioierakstā esot dzirdams, ka patiesie agresori ir priekšnieki, tomēr ieraksts esot pazudis.

TOP komentāri

 • :))))
  +13 +12 -1

  :))))

  Riktīgi safabricēts sižets! Kivkucāns nekad balsi nepaceļ, kur nu vēl kādam iesist, pazemot vai ņirgāties :) Smieklīgi :)))
  No sākuma vajadzētu noskaidrot visus faktus, pirms veidot sižetu! Kāpēc netika pieminēts, ka Kušķis ir aizdomās turamais krimināllietā par degvielas zagšanu??? Ja jau JPPP ir tik slikti, kāpēc Kušķis grib, lai viņu atjauno amatā? :)
  Par Lilinfeldi vispār nav ko runāt...juriste, kura nekad neko nezina! Pārāk maz zināšanas, lai ieņemtu tādu amatu! Abi ar Kušķi vienā maisā bāžami ;)
 • Sapro

  Sapro

  Es jau saprotu, ka Bez tabu ir vienalga viens skatītājs vairāk vai mazāk, bet pēc šī sižeta raidījums ir zaudējis jebkuru ticības momentu. Kur palika intervijas ar citiem darbiniekiem? Divi cilvēki kaut ko savāvuļo un raidījuma vadītāji pašausminās par briesmīgo priekšnieku. Ja jau veido šādu sižetu, tad tas būtu jāveido objektīvs, nevis tāds kas tendēts tikai uz ažiotāžas radīšanu un lai glupākajai skatītāju daļai būtu par ko pašausmināties.
 • Dace
  +7 +7 0

  Dace

  Par Lilinfeldi runājot...
  Viņa ļoti sparīgi visu gada pirmo pusi (līdz 27. jūnijam) pārstāvēja manu, nu jau pateicoties viņai pašai, bijušo vīru (arī, starp citu, bijušo Jūrmalas Pašvaldības policijas darbinieku Gintu Zariņu) šķiršanās lietā un kopmantas sadalē, un zaudēja to. No ārstniecības iestādēm viņa netika vesta uz tiesas sēdēm, pati savā "Volvo" apvidus automašīnā braukāja, izmantojot savas amatpersonas "pilnvaras" (atsaucoties uz valsts iestāžu datu bāzēm), centās ietekmēt par labu savam "klientam" tiesas lēmumu, izsauca kā liecinieku savu kolēģi... tātad neārstējas un nestudēja, pelnīja naudiņu bez nodokļu nomaksas, jo primārā darba vieta taču viņu tik ļoti "traumēja"!!! Kā juriste viņa ir neiedomājami "vāja", nezin elementāras lietas, pārprot likumus, neprot izteikties ( vienā teikumā pasaka apgalvojumu, otrā - iepriekš teiktā noliegumu, un tad ietur pauzi domājot, ko pati tikko ir pateikusi). Ja kāds pilnīgi noteikti grib zaudēt tiesas procesā, iesaku viņu izvēlēties par savu pārstāvi. Tātad, rezumējot manis teikto, atļaujos domāt, ka amatam, kuru viņa tik ļoti vēlējās iegūt, noteikti ir kompetentāki un zinošāki kandidāti, un viens no tiem, pēc priekšnieka ieskatiem, arī ieņēma lojālās Lilinfeldes cerēto vietu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl