Alberts Dinters

Autors: Alberts Dinters

Bez Tabu raidījuma žurnālists ar specializāciju kriminālstāstu šķetināšanā. Īpaši ass un nesaudzīgs, aizstāvot vides tīrību un dabas saudzēšanu.

8 komentāri

Ir ierasts, ka pie Bez Tabu pēc palīdzības lielākoties vēršas tie skatītāji, kuri ir no tautas parastās. Problēmas ar krāpniekiem, nebūšanas ar valsts vai pašvaldību iestādēm utt. Nupat savu bēdu stāstu raidījumam ir uzticējis kāds Saeimas deputāts, kuram reālajā dzīve ir nācies sastapties un “pašam uz savas ādas” izbaudīt paša vadītas valsts iestādes darbu.

”Es vēlos, lai šis gadījums kalpo kā pamācība citiem un lai arī uzņēmums padomā, vai viņu darba kārtībā kaut kas nav jāmaina.” Tā saka Saeimas deputāts Vitālijs Orlovs, kuram nupat ir bijusi saskare ar “Latvenergo”.

Pirms kāda laika viņsaulē aiziet vīrieša mamma. Pēc bērēm tautas kalps dodas uz “Latvenergo” filiāli Jēkabpilī, atrāda visus dokumentus un pārslēdz divus elektrības piegādes līgumus uz sava vārda.

Esot klātienē, nomaksā visu, kas vēl maksājams, un mierīgu sirdi dodas mājup. Pārsteigumi sākas pēc nepilna mēneša.

Vitālijs Orlovs

Vitālijs Orlovs
Saeimas deputāts

”Uz manas mirušās mammas vārda saņēmu jaunu rēķinu. Tajā rakstīts, ka ne vecajam klientam pret jauno, ne jaunajam pret veco nav nekādu saistību, viss ir nomaksāts.

Samaksa (0,50 eiro) tiek prasīta par šā rēķina sagatavošanu un izsūtīšanu. Kāpēc? Viss taču tika noskaidrots tad, kad biju “Latvenergo” klientu apkalpošanas centrā!”

Aiziet skaidroties un saņem atbildi, ka šī maksa jāmaksā. Vēl pēc laika seko nākamais pārsteigums, jo arī uz otru adresi atnāk tāda pat cedele. Tajā teikts, ka “Latvenergo” klientam ir parādā 10 eiro centus, bet vienalga par vēstules atsūtīšanu jāmaksā 0,20 eiro.

Vai tiešām “Latvenergo” pienākuši tik grūti laiki, ka uzņēmums piepelnās šādā veidā? Uzņēmuma pārstāve Solvita Linde skaidro, ka tā ir viņu darbinieku kļūda, jo datubāzē nebija ievadīta pilnīga informācija par klientu maiņu un vēlreiz atvainojas deputātam. Katrs var izvēlēties, kādā veidā saņemt rēķinus. Elektroniski vai pa pastu.

Ja virtuāli, jāmaksā nekas nav. Ja vēstules veidā, tad jārēķinās ar papildu pasta izdevumiem, jo par baltu velti pat parastās vēstules Latvijā neviens nepiegādā.

Foto

TOP komentāri

 • Juris Ciemiņš
 • ULDIS BERĶIS
  +4 +3 -1

  ULDIS BERĶIS

  Tas tautas kalps visu tautu katru dienu krāpj, kur viņa paša solījumi? Tik vien, ka uz nākamo gadu atkal paaugstināja sev algas.
 • Boogey Man
  +2 +1 -1

  Boogey Man

  Vai tad Latvenergo sācis tirgot elektrību mājsaimniecībām bez starpniekiem? Hmm-interesanti..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl