Sirds sažņaudzas! Mātei pat pēc ar vēzi slimās meitas nāves jāatmaksā kredīts par zālēm, kas pienāktos bez maksas!

Jūrmalnieces Ivetas ģimenē jau kopš oktobra beigām nav viņas 25 gadus vecās meitas Kristīnes, kura cīņu ar vēzi zaudēja. Ivetas mierinājums ir abi meitas bērni, kuri tagad viņu sauc par mammu.

Atpakaļ uz rakstu

36 komentāri

 • MT

  MT

  nelieši ,un tādi streikos ,ka mazas algas mediķiem un valdēm ,
  Drīzāk tautai jāstreiko lai beidzot KNAB pārbauda mākslīgi radītās rindas un reāli par naudu apkalpotos piespiest uzlikt videonovērošanu lai ir skaidrs uz ko strādā par valsts naudu sapirktā aparatūra
 • Diāna Dolldia

  Diāna Dolldia

  Vai tad viņa var vienkārši pārstāt maksāt? Ko tad viņi izdarīs ar viņu? Ieliks cietumā? Te taču visiem skaidrs, ka viņa var nemaksāt!
 • Salvis De Kārkliņš

  Salvis De Kārkliņš

  Meklējiet alternatīves , ir daudz efektīvu lietu kā dabīgi ar to cīnīties , šīs zāles ir domātas lai iztukšotu jūsu maku un jūsu tuvinieku makus ar garantiju ka jūs neizārstēs..drauga tēvam noteica diagnozi ar ļaundabīgu audzēju. Uzreiz ieteica visādas zāles utt tūkstošiem € ,utt.. drauga tēvs atteicās vēloties nomirt ar visiem matiem un tīrs..pēc pus gada veicot pārbaudi uzzināja ka viņam nav bijis vēzis..ārsti kļūdijušies.. /es medicinai neticu/
 • s

  s

  NVD birokráte noskaita pantinu, ka konsiliju atteica, jo bija med.iemesli-nebija pietiekami slima,vai?Varbút péc Bez Tabu sarunas vismaz noskaidros patiesibu,bet diez vai-áda ierédniem ir bieza un gan jau uz papira viss ir juridiski kártíbá.
 • Ineta Kļava
 • Irīna

  Irīna

  Atkal atradāt par ko Latviju kā valsti nogānīt... bet vai zināt, ka piemēram Īrijā uz jebkuru speciālistu jāgaida rindā vismaz 6 mēneši un zāles,bez ārsta izmeklēšanas,tikai no aptuveniem minējumiem izraksta medmāsas? Un arī to,ka slimnīcu ātro uzņemšanas nodaļā cilvēki guļ uz kušetēm stundām ilgi kokas sāpēs,jo trūkst personāla. Nerunājot par to,ka,ja Tev nav piešķirts medicīnas karte, tad ātstu pakalpojumi,ieskaitot arī neatliekamos gadījumus - viss msksā ļoooti dārgi.pat priekš Īrijas algām. Tas tā,lai aizdomātos vēlreiz,cik nu "slikta" un neatīstīta ir Latvija.
  • Jan

   Jan

   Kāpēc cilvēkiem būtu jāsamierinās ar neapmierinošiem stavokļiem, jo citur sistēma ir vēl problemātiskāka? Ar tādu domāšanu progress neeksistē
 • Ruta Ščeglova
 • Sandra
 • Natālija Žuka

  Natālija Žuka

  Tā nedrīkst būt!!! ?
  Sirds sāp, kad tik jaunas mammas aiziet un tādi mazulīši paliek bez mammītes! ???
 • Inga Kļaviņa

  Inga Kļaviņa

  Jā tik murgpilna ir ārstniecības sistēma Latvijā diemžēl. Visam citam mums naudas ir atliku likām tikai ne medicīnai!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!