Alberts Dinters

Autors: Alberts Dinters

Bez Tabu raidījuma žurnālists ar specializāciju kriminālstāstu šķetināšanā. Īpaši ass un nesaudzīgs, aizstāvot vides tīrību un dabas saudzēšanu.

16 komentāri

”Pamēģiniet kādreiz vakarā, jo sevišķi nedēļas nogalēs, pasēdēt uz soliņa un nedabūt pa seju!” tā raidījumam “Bez Tabu” raksta Siguldas iedzīvotāji. Viņiem ir līdz kaklam notiekošais pie kādas “spēļu elles” pilsētā. Regulāri trači un kautiņi ne vien iekšā, bet arī ielā.

Vēstules autors ar Bez Tabu tikties nevēlas un nākas uzrunāt citus siguldiešus, vai tiešām ir tā, kā rakstīts. Gan blakus esoša uzņēmuma, gan ielā sastaptie siguldieši apstiprina, ka kaušanās pie spēļu zāles nav retums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rudīte, Siguldas novada iedzīvotāja

Cilvēkiem bieži vien ir bail te iet garām. Kā nu nebūs, ja te ir cilvēki pamatīgā žvingulī un kuri ir agresīvi. Pa zobiem te atrauties var ātri.

Sarunās ar pilsētniekiem dzirdam, ka, viņuprāt, problēma ir tajā, ka spēļu zālē nav apsarga. Kārtības uzraudzītāji tiek izsaukti tikai tad, kad notiekot konflikts. Ejam iekšā un prasām priekšnieku.

Neviena atbildīgā uz vietas nav, darbinieces neko nepaskaidro, mums lūdz zvanīt uz kazino centrālo biroju. To arī darām. Meitene uzklausa mūsu vēlmi par komentāru, pieraksta kontaktus saka:

Labi, tad es nodošu ziņu, un viņš dienas laikā ar Jums sazināsies.

Solījums izrādās vien putas un maldi, jo neviens tā arī neatzvana. Labi. Dodamies uz Siguldas pašvaldības policiju. Kārtības sargi arī ir saņēmuši palīgā saucienus.

Siguldas novada pašvaldības policijas priekšnieka pienākumu izpildītāja Kristīne Baltiņa pastāsta, ka lielākoties apmeklētāji savā starpā villojoties iekštelpās, bet ir gadījumi, kad ”pūka tiek izmesta” arī uz ielas.

Pašvaldība jau iepriekš ir saukusi kopā spēļu zāļu īpašniekus un runājuši par to, kas būtu darāms drošības labā. Vislabākais, zāles īpašniekam ir jānodrošina fiziska apsardze, kura atrodas uz vietas visu laiku.

Dzirdam, ka ledus ir sakustējies, risinājums būs. Savukārt uz papildu jautājumu, kāpēc Siguldā ir vairākas spēļu zāles, bet nav neviena naktskluba, dzirdam, ka neviens uzņēmējs nav piedāvājis šādu iespēju.

Foto

 

TOP komentāri

 • Veseris
  +5 +4 -1

  Veseris

  Siguldieshi!!!!!!Kas atceraas slaveno'' Joker'' klubu centraa?Kaa pashaas beigaas klubs tika galaa ar shadu situaaciju kas ir Olympic?Noliiga NEITRALUS,NOPIETNUS viirus,kam nau nekadas saistibas ar Siguldu vai rajonu un uztureeja klubu kartiba.vareja droshi iet un atpusties.A tagad izsauc Siguldas pashvaldibas policiju tur puse pazistami cilveki strada un neko nesaka,ja kko parkaps(pievers acis)
  Un tads kas nau Siguldietis,teikshu godigi-vienam bez sava bara atrasties ir bistami.
 • Dusmīgais
  +4 +3 -1

  Dusmīgais

  Vēlējos Tev pajautāt, kas skaitās cilvēki no laukiem? Ja Tu uzskati ka tie iedzīvotāji, kas dzīvo Allažos, Jūdažos, Mālpilī, Līgatnē, Nurmižos, Turaidā, Raganā, Inčukalnā un Gaujā, cilvēki kas visbiežāk iebrauc Siguldā atpūsties, ir no laukiem, tad viss ar tevi ir skaidrs. Lauki ir vieta kur katra nākamā māja ir vismaz kilometra, divu attālumā, vai māja kas i dziļi mežā, vot tie ir lauki, visi iepriekš minētie ir apdzīvotas vietas, jeb mazpilsētas, nevis lauki...
 • Cilvēks no laukiem
  +4 +3 -1

  Cilvēks no laukiem

  Laukos cilvēki ir daudz pieticīgāki un mierīgāki, tieši pilsētnieki ir tie kuri grib parādīt ka viņi te ir priekšnieki, galvenie. Takā nespried pēc sevis un nevaino lauku cilvēkus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl