Siguldas puses iedzīvotāja neizpratnē, kāpēc neviens no viņas īpašuma neaizvāc sarūsējušu sadalnes skapi!

Diāna Urbāne

Autors: Diāna Urbāne

9 komentāri

Siguldas puses iedzīvotāja Brigita jau pirms diviem gadiem centās atbrīvoties no pagalmā esošā sadalnes skapja, kurš ir vairāk nekā 40 gadu vecs! Taču atbildīgie darbinieki neuzklausa sievietes sūdzību.

Brigita uzskata, ka padomju laiku elektrības skapis ir sevišķi bīstams bērniem! Katru reizi, kad ciemos atbrauc mazbērni, vecmāmiņai ir jāuzmana, lai mazie rakari nerotaļājas skapja tuvumā.

Brigita
apnicis gaidīt

Kāpēc man ir pie savas saimniecības ēkas tā kaste jātur? Un vēl šādā stāvoklī! Man ir mazi bērni, kas skraida. Cik tur trūkst līdz nelaimei. Kaste ir vaļā, un jebkurš var tikt klāt, pliki vadi un tāpat tā nestabili stāv. Kas par to atbildēs? Vai tad kaut kam vispirms ir jānotiek, lai pēc tam sāktu domāt?

“Sadales tīkla” darbinieks atbrauca uz Brigitas meža ieskauto īpašumu, taču secināja, ka problēmu neesot. Sieviete mēģināja situāciju atrisināt arī rakstveidā, taču saņēma vien atbildi, – ja nepatīk skapja izskats, tad, lai pati to nokrāso, vai arī pārvietos tikai par Brigitas līdzekļiem.

Brigita
apnicis gaidīt

Viņi tikai atrakstās! Darbinieks pateica, ka kaste atbilst tehniskajam stāvoklim. Ja man kaut kas nepatīk, tad varu pati pārkrāsot un nagliņas ieskrūvēt pie sienas.

Rīgas Tehniskā universitātes enerģētikas un elektrotehnikas docente Laila Zemīte vērtē, ka elektrības skapis tik tiešām ir bīstams un vajadzētu tam nekavējoties liegt piekļuvi, uzliekot vismaz atslēgu.

“Sadales tīkla” pārstāvis atzīst, ka šoreiz notikusi komunikācijas kļūme. Izrādās, ka Brigitas elektrības skapis ir jau iekļauts “Sadales tīkla” darāmo darbu sarakstā 2022. gadā.

Imants Krūmiņš
“Sadales tīkla” pārstāvis

Konkrēto sadalnes tīklu bijām paredzējuši nomainīt 2022. gadā. Tajā pašā laikā plānojam klientei uzstādīt viedo skaitītāju. Esam konstatējuši, ka sadalnes skapis pilda savas funkcijas, darbiniekam vajadzēja parūpēties par durvju remontu, taču tā kā skapim ir vairāk nekā 50 gadu, esam nolēmuši uzstādīt jaunu. Jāatzīst, ka komunikācija no mūsu darbinieku puses nebija vērtējama kā pati labākā.

Jāpiebilst, ka krāsot skapi vai uzlikt atslēgu Brigita tomēr gan nedrīkst, šādi darbi jādara attiecīgajam darbiniekam.

Brīdī, kamēr “Sadales tīkla” pārstāvis atvainojas par sagādātajām neērtībām, tikmēr darbinieki jau rosās Brigitas īpašumā, lai vienotos par turpmākajiem darbiem.

9 komentāri

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"Vispirms esmu sieviete, tikai pēc tam politiķe!" Ramona Petraviča par erotisko fotosesiju un ažiotāžu

"XS" sērija uz izķeršanu! Autovadītāji noskaitušies, CSDD sistēmā netiekot pie īpašām numurzīmēm; daudzas tiek spekulantiem

Rīdzinieci medī parādu piedzinēji, pieprasot atmaksāt aizdomīgu parādu

"Viņš ēda manu Rosalindu nost!" Mārupē iedzīvotājiem un viņu mīluļiem uzbrūk agresīvs suns

"Troksnis bija tāds, ka visa māja drebēja!" Zasulauka iedzīvotājus neviens nebrīdina par skaļajiem nakts darbiem

"Nesaprotu, kā meitenes to dara!" Viktors Buntovskis "X Faktorā" nav pieradis pie grima

“Maxima” kliente: Mani nekonsultēja, jo runāju latviešu valodā

"Pilnīgs "bardaks"!" Latviete Norvēģijā kritizē dzimtenes pasta darbību

Jelgavas dome ierobežo stāvēšanu pieprasītā stāvlaukumā

"Ir vajadzīgas bērnu nāves?" Krustojumā Āgenskalnā gājēju pāreju nesteidzas ierīkot!

"Attiecībās ir jārunā!" Skaļas ovācijas un patiesi komentāri komēdijas "Tabu" pirmizrādē!

Eksperiments: vakcīnskeptiķi akli izplata viltus profilā ievietotu “pasaku”