Sievietei ar bērnu taksometra vadītājs atteicis braucienu. Vai likumīgi?

Rīdziniece Līga ar 9 gadus vecu bērnu gribējusi izmantot taksometru pakalpojumu, bet palikusi bešā. Šoferis atteicis braucienu.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • ......

  ......

  Un cik atbilstoši ir, ka manam bērnam pēc likuma jāsēž uz palikņa, bet takā viņiem tikai mazie sēdina tajā?? Un starpība cenā vienmēr ur ap 2€
 • Sana

  Sana

  Līga, tu esi stulba un riskē ar sava bērna veselību vai dzīvību. Labāk, aizej noslīcinies Daugavā, tavi bērni nav pelnījuši tādu bezatbildīgu māti!!!!
 • ..

  ..

  Viss normāli, šoferis ievēroja noteikumus. Bērnam. Līdz 150cm paliktni vajag., citējot Ceļu Satiksmes Noteikumus, kuri ir spēkā "185. Ja automobilī, kura sēdvietas aprīkotas ar drošības jostām, pārvadā bērnu, kura augums nepārsniedz 150 cm, bērnam jāatrodas viņa vecumam un svaram piemērotā bērnu sēdeklītī vai uz paliktņa, kas uzstādīts atbilstoši tā izgatavotāja norādījumiem, un jābūt piesprādzētam ar drošības jostu."
  Ja bērns būtu pēc skata uz tiem 150cm, neviens ārā neatstātu.
 • bez temata

  bez temata

  es vienmēr saucu lētāko econom un vienmēr mani ved gan ja esam četratā, gan, ja ar bērnu vai diviem bērniem. Šoferiem jau nav izdevīgi atbraukt pakaļ un aizbraukt tukšā. Tā jau tās cenas ir kapeikas. Pa 7 eiro visai Rīgai cauri. Un nevajag saukt ar karti, tad neatskaitīs naudu par nenotikušu braucienu.
  • Kolibrī

   Kolibrī

   Vispār es nesaptoru kā par tādām cenām var izvilkt. Vai nu bolt strādā bez peļņas, vai nemaksā nodokļus, vai auto iet uz ūdens, vai šoferi strādā par minimālo. Vai arī vairāki komponenti kopā.
   • spriidiic

    spriidiic

    Man arī šitā doma mieru neliek . Takšu daudzums kāpj kosmosā , cenas zem jebkāda saprātīga pašizmaksas cipara . Kaut kādiem aizkadra sponsoriem jābūt .
   • Mar4ello

    Mar4ello

    Bolt strāda ar fantastisku peļņu ap 100000 nedēļā,šoferis ir tas,kam jākrāj nauda,lai pie friziera aizietu!!!
  • Bolts
 • sencis

  sencis

  Ka citi parkapj noteikumus, tas nenozime, ka vinji nav jaievero. Tatad pati vainiga un ja braukusi bez sedeklisha citas reizes, riskejusi ar sava berna drosibu.
  • Zane

   Zane

   UN KAS RAKSTĪTS bērnu drošas parvadāšanas noteikumos?''Pārvadājot bērnus, kas sasnieguši 8 gadu vecumu vai kuru auguma garums ir vismaz 150 cm, ir jālieto automašīnas drošības jostas (1)''.Jostas jāliek un nevis kāds tur padirsenis!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!