Komentāri

Šonedēļ Latvijas sabiedrību satricināja kāds palīgā sauciens sociālajā portālā. Jauna ģimene piedzīvo brutālu laupīšanu gaišā dienas laikā, kurš varēja beigties ar viņu bērna nolaupīšanu. Bez Tabu tikās ar ģimeni. Ko viņi atminas un, vai nolaupītais auto ir atradies?

Katrīnas dambis. Poliklīnika. Uz to, sapotēt vecāko meitu, ierodas ģimene, kura nenojauš, ka tā diena viņu dzīvē paliks atmiņā uz mūžu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cietušajiem nav nekādas nojausmas, ko laupītājs gribējis panākt ar savu rīcību.

Laupītāja pēdas vēl tiek dzītas, bet policija jau no auto paņēmusi visus bioloģiskos pierādījumus. Notikušo auto saimnieki uztver kā mācību un secinājumus iesaka arī citiem.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl