Sieviete no Popes šokā. VSAA norāda, ka viņa piecus gadus saņem naudu par mirušu bērnu

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

6 komentāri

Saņemot izziņu no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Sarmīte ierauga, ka saņem naudu arī par mirušo bērnu. Izziņā norādīts, ka par viņsaulē aizgājušo atvasi Jāni saņem pabalstu jau kopš 2013. gada. Tāpat arī norādīts, ka tie ir divdesmit eiro katru mēnesi, kurus faktiski nesaņem.

Lai gan nauda par mirušo puisīti ieripo nevis Sarmītes bankas kontā, bet ir vien uz papīra, daudzbērnu māmiņa raizējas, vai tik Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra to nesanāk pieprasīt no viņas.

Reiz jau bijis līdzīgi. Sarmīte tolaik piezvanījusi raidījumam “Bez Tabu”, un viss atrisinājies.

VSAA pārstāve skaidro, ka kļūda radusies neizprotamu tehnisku iemeslu dēļ un nauda nav ieskaitīta nedz Sarmītes, nedz kāda cita kontā. To atpakaļ noteikti neatprasīšot.

Lai gan Sarmītes naudas maks ierēdņu neizdarības  dēļ pagaidām nav cietis – varēja gadīties visādi, tālab iesaka visiem pabalstu saņēmējiem turēt acis vaļā.

Foto

6 komentāri