Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

7 komentāri
”Sēžam tumsā jau 4 h, gribas ēst un dzert!” Vilciena pasažieris dalās baisajos brīvdienu notikumos
Patrīcija Eglīte / LETA

Negaiss, kurš plosījās nedēļas nogalē, pārsteidza lielu daļu tos valsts iedzīvotājus, kuri sestdienas vakarā atradās Vidzemes pusē – tur vēja brāzmas sasniedza pat 38 m/s. Spēcīgā vētra vien dažu stundu laikā radīja postījumus.

Bez Tabu skatītājs Oskars negaisa laikā brauca ar pasažieru vilcienu maršrutā Inčupe–Rīga. Brauciena laikā vilciens apstājās, jo uz sliežu ceļa bija nokrituši koki. Nokritušo koku likvidēšana aizņēmusi vairāk nekā 4 stundas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Vilcienā ir bērni un pensionāri. Sēžam tumsā, gribas ēst, dzert un nokārtot dabiskās vajadzības, bet šeit pat nav labierīcību.”

AS ”Pasažieru vilciens” sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Egons Ālers paskaidro, ka visi dīzeļvilcieni ir aprīkoti ar labierīcībām, taču elektrovilcienu tehniskais stāvoklis neesot tādā stāvoklī, lai tajā varētu ievietot labierīcības.

Pasažieris Oskars vien piebilst, ka nesaprot, kāpēc “Pasažieru vilciens” darbinieki nenodrošināja citu transportu, piemēram, vilcienu, kurš pasažierus varētu aizvest pa blakus esošo ceļu?

Runājot par nedēļas nogales notikumiem un bargo negaisu, Egons Ālers paskaidro, ka darbiniekiem tika dota komanda, atsākt braukt tikai un vienīgi tad, kad sliežu ceļš tiks atbrīvots.

Izrādās, ka arī pa blakus esošā vilciena ceļu nebija iespējams pārvietoties – arī tas bija nosegts ar kokiem, tāpēc nodrošināt pārsēšanos citā vilcienā nav bijis iespējams.

Tomēr rezerves variants tika meklēts!

AS ”Pasažieru vilciens” darbinieki sazinājās ar vistuvāk esošajiem autobusu parkiem, lai organizētu papildreisu. Tas neizdevās, jo autobusu parka darbinieki palīdzību atteica resursu neesamības dēļ.

Atgriežoties galapunktā, pasažieriem, kuriem vairs nebija iespējas tikt mājās, tika nodrošināts taksometrs – tie bija apmēram desmit cilvēki.

Foto: vētra brīvdienās

TOP komentāri

  • Dmitrijs  Gorbunovs
  • Toms Zabitis
  • Liana Domokejeva
    0 0 0

    Liana Domokejeva

    Traki gāja.... mukām no Sāremā... Pērnavā stājāmies nogaidīt, jo neko nevarēja redzēt un ielas bija pārplūdušas. Ar trauksmi domājām - kas mūs sagaida Salacgrīvā un Saulkrastos? (pētot draugu bildes FB).

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl