“Šāvu, jo centos aizsargāties!” Saimnieks apsargu pavadībā ielaužas dzīvoklī un demolē to

Dzīvoklī Rīgā, kurā gadiem ilgi dzīvo likumiskie īrnieki, ielaužas īpašnieks ar apsardzes svītu, nodara īrniekiem miesas bojājumus un izdemolē mitekli. Īrnieks spiests aizsargāties ar šaujamieroci. Šādas metodes cīņā ar nevēlamiem īrniekiem ir nepieļaujamas, norāda eksperts, Valsts policijā uzsākts kriminālprocess.

Atpakaļ uz rakstu

14 komentāri

 • Natalja Cromozda

  Natalja Cromozda

  G. Zemītis - настоящий бандит. Вот уже 13 лет он терроризирует нашу семью, купив землю под нашим домом, он действует теми же методами. Нанимает людей, которые творят бесчинства. Похоже, что убийство моей мамы он тоже организовал. Старушку избили незнакомые люди, и она умерла в больнице. Она была хозяйкой дома, в котором мы жили и не хотела платить Земитису аренду, так как он хулиганил и выгонял нас. Сей час мы платим ему 5%-ную арендную плату, (он сам договор подписал), выплатили по суду за все года, даже лишнее, однако он всё равно периодически нас беспокоит, угрожает, что не даст нам жизни.
 • Vilis

  Vilis

  Tie irnieki kuriem bija piedavata cita dzivoklis jau ar remontu uz laiku kamer taisis remontu tajas telpas un pec remonta vareja atgrestes tadas pasas telpas freimane kungi ateicas un no sajmieka prasija 10000 euro un par to zina visi kaimini kurie tur dzivo un ari es pac dzirdeju ka freimanis kungs teica saimiekam " давай 10000 евро тогда мы пириедим в соседних квартиру на время ремонта " es pac to dzirdeju seta !!!
  • Villis laikam ir pats G.Zemitis

   Villis laikam ir pats G.Zemitis

   Piedavaja dzivokli ar remuntu, smiekligi. Dzivoklis kur tek jumts nau virtuves, un nestrada plits. Bet par 10000 labi izdomaja pat krieviski maki rakstit malacis
 • Rigas dome.

  Rigas dome.

  Interesanti, kur saja situacija skatas Rigas dome un musu milotais mers Usakova kungs? Kapec pasvaldiba nesniedz vineim palidzibu ja dzivokli viniem iedevusi pasvaldiba??
 • Gnu

  Gnu

  Būtībā, ja gadās nekaunīgs īrnieks, tad izīrētājs ir sprukās. Likumīgiem līdzekļiem to īrnieku laukā dabūt ir teju neiespējami, tāpēc arī šādas un citādas "metodes". Neatbalstu, protams, bet saprast var. Tas, ka īrnieks nekur citur tik lēti īrēt nedabūs, nudien nav izīrētāja rūpe.
 • SNAIPERIS

  SNAIPERIS

  apsargs- sinonims bandits. Vismaz šajā gadijumā.G. ZEMITIS AR SAVU BANDU DABUS PA PILNU PROGRAMMU. TA KĀ NAKOSREIZ VAIRĀK ROKA NECELSIES UZ KAUT KO TADU PARAKSTĪTIES.
 • Tontons

  Tontons

  Un kur tad lai cilvēki dzīvo tālāk? Reti kuram ir vispār kāda lieka alga, kur nu vēl lieka nauda, lai varētu ievākties jaunā dzīvoklī. Sviestaina valsts bez jebkādas nākotnes ja viss šādi turpināsies.
 • Artūrs Malta VLT valdes loceklis

  Artūrs Malta VLT valdes loceklis

  Ta nav POLICIJA, tā ir miicija!!!
  Poicija pakļujās tikai likumam un ievēro kārtību neatkarīgi no politiskas partijas gribas un pavēlem.
  Milicija pilda tikai pavēles! Milicijai likumi nav jāzina. Tas ir tiešs pierādījums tam, ka polcisti nezina likumu.Vai tiem saucamajim "policistiem" arī ir uzvārdi?
 • Krx

  Krx

  Hmmm intresanti,sis dzivoklis nemaz neizskatas tik tragisks,un taoat ari irnieki,tas nav normali sist un demolet otra mantu,kas ir devis tadas tiesibas,un policija visoar nojugusies,ka var sniegt tadu atbildi uz izsaukumu,kas par murgu nu kas,ar varu mest ara cilvekus,spidzinat,demolet,pilnigas sausmas...
 • Malacis vecais

  Malacis vecais

  Žēl, ka īrnieks nav ar medību ieroča atļauju. Būtu smuki tos suņus no apsardzes pārmācījis. Visur tie kropļi iedomājas, ka ir baigie specnazi. Tiem mēsliem ir nulle tiesības citam pieskarties. Pie dirsas, ka tev tur rakstīts g4s uz tās nesmukās jakas. Fraieri nolādētie.
  • Vecis

   Vecis

   Apsardzes bizness Latvijā ir tik pagrimis, cik vien var būt. Algas viņiem nekādas, jebkuru stulbeni darbā paņems. Zinu 100%.
 • Valsts vīrs

  Valsts vīrs

  Šī ēka būvvaldē ir atzīta par bīstamu un aizliegts ekspluatēt,līdz ar to arī dzīvot tajā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!