23 komentāri

Lidosta Jūrmala atrodas aptuveni piecus kilometrus no Tukuma, taču plašākai sabiedrībai tās termināļi ir slēgti.

Bez Tabu netraucēti uzturas lidostas piegulošajā teritorijā un novēro, ka ēkā ir viss nepieciešamais, lai lidosta spētu pildīt savas funkcijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lidostas telpās redzami darbinieki. Tāpat lidostas teritorija joprojām tiek labiekārtota.

4,25% uzņēmuma pieder Engures novadam, kas savulaik lidostas darbībai piešķīris zemi 252 hektāru apmērā. Novada priekšsēdētājs cer, ka lidosta tuvākajā laikā darbu varēs uzsākt.

Foto

Māris Gorodcovs, Civilās aviācijas aģentūras direktors

Lidostai ir anulēts lidlauka sertifikāts. Saņēmām atzinumu no drošības iestādēm, uz tā pamata pārtraucām sertifikācijas darbu un anulējām sertifikātu.

Lidostas pārstāvji šobrīd atsakās tikties ar Bez Tabu, jo neesot saņemta valdes piekrišana.

TOP komentāri

 • Iedz.
  +4 +4 0

  Iedz.

  Īpašnieki jau lidostu atvērt grib sen, bet ir daļa tukukuma mikrorajona iedzīvotāji kuri sūdzas visas iestādes par to ka lidosta neesot vajadziga...! Ka arī otra lieta ir tāda ka šajā lidosta viss pieder privātam investoram un mūsu vadošai valdībai un amatos sēdošiem kungiem arī gribas daļu biznesa..! Bet īpašnieki negrib dalīties, un vēl ir cilvēki ar šaubīgu personību - tāpēc reds nevarot viņiem ļaut attīstīt biznesu un visas iestādes ir politiskā rakstura spiediens..!
 • atnuga
  +5 +4 -1

  atnuga

  Bija ziņa, ka lidostas licence atņemta,jo darbība radīja draudus valsts drošībai. Kaut kas par ieročiem, par atbalstu RU.
 • puse
  +4 +4 0

  puse

  ...ES NEKO NEVARU ATBILDEET ,ES NEESMU KOMPTAINA ATBVILDETT ...IEKSAA VAR IET ? NAVAR ,PAEST VAR ?NEVAR ...VAARDU SAKOT ....SLEPENA LIDOSTA

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl