Savā dzīvoklī – kā cietumā aiz restota loga! Sastatnes uzslietas, bet darbi nenotiek!

0 Komentāru
Savā dzīvoklī – kā cietumā aiz restota loga! Sastatnes uzslietas, bet darbi nenotiek!
Foto: ekrānuzņēmums

Pārdaugava. Vaiņodes iela. Daudzstāvu ēka, pie kuras saslietas sastatnes, kas liecina par to, ka te uzsākti balkonu remonta darbi. Taču interesanti, ka nāc rītā, vakarā vai pusdienlaikā, taču nevienu strādnieku rosāmies te nemana!

Tieši tā, remonta darbi uzsākti pirms krietna laika, bet nekas uz priekšu nekust. Nama iedzīvotājiem vienas vienīgas neērtības. Kādai kundzei vislielākā bēda ir par to, ka no balkona jānovāc puķu podi, atpakaļ tos likt nevar, ziedi iet postā. Ja darbi kustētu uz priekšu, nekādu pretenziju nebūtu.

Bet strādnieki pačibējuši

Kundze ņemas zvanīt mājas apsaimniekotājam, bet to pārstāvis piekopjot taktiku – še jums remontfirmas inženiera numurs, skaidrojieties paši! Starp citu, kameras priekšā runāt ir gatava tikai kundze. Citi mājas iedzīvotāji sarunās neielaižas.

Kaimiņiene, ieraugot kameras, metas ārā no dzīvokļa, knapi pierunājama aprunāties kāpņu telpā. Viņa pastāsta, ka sazinājusies ar remontētāju priekšnieku, tas teicies, ka aizkavēšanās ir tādēļ, ka ir kaut kādas problēmas ar projektu. Kā tad tas tā nākas?

Foto

Apsaimniekotāji, kuri ir remontu pasūtītāji, skaidro, ka ierastā prakse ir tāda, ka vispirms palūko, kas lācītim vēderā. Proti, noņem veco betona kārtu un tad speciālisti dod slēdzienu, ar kādiem materiāliem to jāremontē.

Skaidrībā tikts tikai nu pat. Darbi arī tūlīt tiks atsākti, pabeigt tos plānots novembra sākumā.

Savukārt par nelaipno darbinieka atbildi kundzei uzsāks pārbaudi, un, ja vaina pierādīsies, sods neizbēgams!

Video

0 Komentāru