Šausmas! Tāda izskatās “iela” Baldonē, pa kuru jābrien pensionāriem

Komentāri

Ausma un Jānis līdz šim dzīvoja mājā ar nosaukumu “Lumsti”, taču nupat no Baldones pašvaldības saņemta “depeša”, ka viņu mājai piešķirta adrese Laiņu iela 14.

Pensionāru pāris ir neizpratnē, sak, ja jau pašvaldība neizbrienamu taciņu atzinusi par ielu, tad to arī pienācīgā kārtā jāuztur, bet nekā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ausmas kundze, dzīvo jaunizveidotajā Laiņu ielā

Ne vasarā, ne ziemā iela netiek kopta. Pašvaldība oficiāli atzīst, ka tai pieder iela, taču neuztur to kārtībā. Mans vīrs ar iebridis taciņu, un tas arī viss.

Bez Tabu viesošanās laikā līst lietus un Baldones Laiņu iela pilnībā applūdusi. Ielas vietā pensionāri pārvietojas pa blakus esošo lauku.

Aija Ciseļonoka, Baldones pašvaldības zemes ierīkotāja

Mums ir pieņemti 2 teritorijas plānojumi, tajos paredzēts, ka tur būs iela. Šobrīd nav iespējams veikt ielas uzturēšanu, jo tā ir pārāk šaura.

Platums neatbilst teritorijas plānojumā paredzētajam minimālam ielas platumam. Šobrīd puse no iecerētās ielas teritorijas atrodas privātīpašnieku teritorijā.

Ciseļonoka norāda, ka iedzīvotāji uz savām mājām var doties pa blakus esošu ielu, kas izveidota atbilstoši prasībām.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl