Šausmas! Tāda izskatās “iela” Baldonē, pa kuru jābrien pensionāriem

Komentāri

Ausma un Jānis līdz šim dzīvoja mājā ar nosaukumu “Lumsti”, taču nupat no Baldones pašvaldības saņemta “depeša”, ka viņu mājai piešķirta adrese Laiņu iela 14.

Pensionāru pāris ir neizpratnē, sak, ja jau pašvaldība neizbrienamu taciņu atzinusi par ielu, tad to arī pienācīgā kārtā jāuztur, bet nekā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ausmas kundze, dzīvo jaunizveidotajā Laiņu ielā

Ne vasarā, ne ziemā iela netiek kopta. Pašvaldība oficiāli atzīst, ka tai pieder iela, taču neuztur to kārtībā. Mans vīrs ar iebridis taciņu, un tas arī viss.

Bez Tabu viesošanās laikā līst lietus un Baldones Laiņu iela pilnībā applūdusi. Ielas vietā pensionāri pārvietojas pa blakus esošo lauku.

Aija Ciseļonoka, Baldones pašvaldības zemes ierīkotāja

Mums ir pieņemti 2 teritorijas plānojumi, tajos paredzēts, ka tur būs iela. Šobrīd nav iespējams veikt ielas uzturēšanu, jo tā ir pārāk šaura.

Platums neatbilst teritorijas plānojumā paredzētajam minimālam ielas platumam. Šobrīd puse no iecerētās ielas teritorijas atrodas privātīpašnieku teritorijā.

Ciseļonoka norāda, ka iedzīvotāji uz savām mājām var doties pa blakus esošu ielu, kas izveidota atbilstoši prasībām.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl