Šausmas! Tāda izskatās “iela” Baldonē, pa kuru jābrien pensionāriem

Komentāri

Ausma un Jānis līdz šim dzīvoja mājā ar nosaukumu “Lumsti”, taču nupat no Baldones pašvaldības saņemta “depeša”, ka viņu mājai piešķirta adrese Laiņu iela 14.

Pensionāru pāris ir neizpratnē, sak, ja jau pašvaldība neizbrienamu taciņu atzinusi par ielu, tad to arī pienācīgā kārtā jāuztur, bet nekā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ausmas kundze, dzīvo jaunizveidotajā Laiņu ielā

Ne vasarā, ne ziemā iela netiek kopta. Pašvaldība oficiāli atzīst, ka tai pieder iela, taču neuztur to kārtībā. Mans vīrs ar iebridis taciņu, un tas arī viss.

Bez Tabu viesošanās laikā līst lietus un Baldones Laiņu iela pilnībā applūdusi. Ielas vietā pensionāri pārvietojas pa blakus esošo lauku.

Aija Ciseļonoka, Baldones pašvaldības zemes ierīkotāja

Mums ir pieņemti 2 teritorijas plānojumi, tajos paredzēts, ka tur būs iela. Šobrīd nav iespējams veikt ielas uzturēšanu, jo tā ir pārāk šaura.

Platums neatbilst teritorijas plānojumā paredzētajam minimālam ielas platumam. Šobrīd puse no iecerētās ielas teritorijas atrodas privātīpašnieku teritorijā.

Ciseļonoka norāda, ka iedzīvotāji uz savām mājām var doties pa blakus esošu ielu, kas izveidota atbilstoši prasībām.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl