Šausmas Liepājā. Tārpi, kāpuri un vaboles bariem vien no bēniņiem lien vietējo dzīvokļos 

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

5 komentāri

Irina un viņas ģimene baidās atrasties savā dzīvoklī. No pašvaldībai piederošās mājas bēniņiem lien iekšā pretīgi kustoņi – tārpi, kāpuri un vaboles un sāk uzbrukumu. Parasti uzdarbojas, kad iestājas tumsa, grauž sienas un traucē naktsmieru. Nepatīkamie radījumi apsēduši vairākus Liepājas daudzdzīvokļu namus.

Savā sašutumā dalās arī liepājniece Jana: “Mums kaimiņiene sāka sūroties, ka viņai dzīvoklī birst ļoti daudz. Sākumā domāju, tas nevar būt, ka dzīvoklī birst. Nesapratu. Viņa saka, atnāciet paskatieties! Tiešām. Dzīvoklis viss bija sabiris. Viņa gāja uz Liepājas domi, karoja. Nekas nelīdzēja.”

Jana
kāpuru apsēsto māju iedzīvotāja

“Man ir melnas vaboles. Tās rāpo pa logiem, bērnu istabā. Visur. Šausmīgi, nepatīkami.”

Viņa stāsta: “Manā kāpņu telpā visur tārpiņi. Man jāņem rokās rati, jāskrien pāri. Mana meita liek kapuci, lai noietu lejā, lai, nedod Dievs, to visu neatnestu mājās. Rezultātā arī mājās no griestiem krīt. Mana draudzene dzīvo blakus mājā. Viņai tas pats, tikai kāpņu telpā mazāk. Ziņojām pašvaldībai. Viņi dzenā viens pie otra. Namu apsaimniekotājs  — domi, dome — pie namu apsaimniekotāja.”

Janas kaimiņiene padevusies, savākusi mantas un aizvākusies. Tieši tāpat jau gatava darīt arī Jana ar ģimeni. Mantas jau sapakojusi.

SIA “Liepājas namu apsaimniekotājs” izklāsta, kā iespējams, ka tārpi uzbrūk īrniekiem, un kā ar tiem plāno cīnīties.

Foto