Sarkandaugavā pa 8. stāva logu izkrīt jaunā māmiņa. Policija aiztur divus Indijas pilsoņus

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

24 komentāri

Naktī uz 11. maiju Sarkandaugavu pāršalca skaļi kliedzieni un suņa riešana. Par traģēdijas aculieciniekiem kļuva daudzi Viestura prospekta iedzīvotāji, kuru acu priekšā sieviete izkrita pa 8. stāva virtuves logu.

Skaļā bļaustīšanās pievērsa apkārtējo iedzīvotāju, kuri jau gatavojās naktsmieram, uzmanību. Viņi devās pie saviem logiem, kā arī uz balkoniem, kur pamanīja dzīvoklī notiekošo. Viņu uzmanību pievērsa sievietes siluets 8. stāva virtuves logā.

Pirmā stāva iedzīvotājs Andris no sava loga pavērās uz augšu, kur 8. stāvā ieraudzīja loga palodzei pārkārušos sievieti.

Andris
NOTIKUŠĀ ACULIECINIEKS

”Izliecos pa logu. Redzēju, ka viņai dibens bija pārkarājies pāri logam. Pagāju malā no loga, tad viņa man acu priekšā nokrita. No kāpņu telpas izskrēja tāds īsāks vīrietis. Garākajam vīrietim bija kails torss. Viņi bija kopā ar sievietes bērnu. Viņas sešgadīgais bērns redzēja, kā mamma tika izmesta, ja tika izmesta. Liku vīrietim palikt tajā stūrī.”

Traģēdijas vietai nekavējoties piesteidzās tuvumā dzīvojošie vīrieši. Arī blakus namā dzīvojošās sievietes, kura nevēlējās atklāt savu identitāti, vīrs devās uz notikuma vietu. ”Pie kāpņu telpām sastājās puiši, kuri neļāva nevienam aiziet. Iznāca tumšādaini vīrieši. Vīrs atņēma vienam no viņiem telefonu, teica, ka jāgaida policija,” stāsta notikušā aculieciniece.

Kaimiņi stāsta, ka bojāgājusī bijusi vientuļā mamma, kura dzīvojusi kopā ar savu pirmsskolas vecuma atvasi. Sieviete dzīvokli īrējusi, kaimiņi viņu nepazina.

Valsts policija apstiprina, ka aizturēti divi Indijas pilsoņi. Viens no viņiem dzimis 1992., bet otrs 1993. gadā.

Gatis Garjāns
VALSTS POLICIJAS PĀRSTĀVIS

”Bojāgājusī sieviete ar vienu no vīriešiem, iespējams, bija pazīstami jau iepriekš. Ir uzsākts kriminālprocess, kvalificēts pēc 116. krimināllikuma panta, kas paredz brīvības atņemšanu no 5 līdz 20 gadiem vai mūža ieslodzījumu.”

Abi vīrieši šobrīd atrodas apcietinājumā un ar likumsargiem nesadarbojas, vien atzīst, ka tovakar dzīvoklī atradās. Likumsargu veiktā izmeklēšana vēl turpinās, nozīmētas vairākas ekspertīzes.

”Bez Tabu” rīcībā esošā informācija liecina, ka bojāgājušās sievietes bērns nogādāts pie radiniekiem.

Valsts policija aicina atsaukties ikvienu aculiecinieku, kura rīcībā ir informācija, kas būtu noderīga izmeklēšanā.

Foto